studia w Australii prosze o pomoc!!!

Temat przeniesiony do archwium.
witam.chcialabym studjowac w Australii,ale mam problem z wybraniem szkoly i biura przez ktore moglabym wyjechac.jeseli ktos wyjezdzal i ma doswiadczenie to bardzo prosze o napisanie jak sprawa wyglada.moze ma ktos doswiadczenie z angielskimi biurami posrednictwa?jak to wyglada w UK?lepiej z polskim biurem czy z angielskiem?znalazlam 2 biura ktore wedlug mnie posiadaja dobre oferty.jedno jeste ze strony www.australink.pl drugi www.australiaonline.pl czy ktos wyjezdzal za posrednictwem tyhc biur?bardzo prosze o porade.dzieki
Australia jest dobrym wyborem, wiem bo samam tu jestem. Przyjechalam do Melbourne i jest to moja milosc do pierwszego wrazenia. Ja skorzystalam z uslug firmy www.ozlife.com byli poprostu swietni. Oni chyba maja siedzibe w UK ale nie jestem pewna. Co prawda ja nie przyjechalam jako studentka tylko poprzez skilled program ale jestem pewna ze beda w stanie ci pomoc. Jesli chodzi o wybor szkol to zalerzy co (tylko angielski, czy na uniwerku dyplom) gdzie chcesz studiowac oraz ile chcesz wydac. Trzymaj sie
No właśnie ja także szukam sprawdzonej informacji o tych dwóch agencjach. Ktoś ich zna?
Witam :))

Z mojej strony moge Wam polecic biuro Albion House. Mozna liczyc na ich pomoc w kazdym zakresie,a dodatkowo pomagaja na miejscu co jest bardzo wazne.
Wyjechac tak daleko i zostac bez pomocy to prawdziwa zgroza...
Albion House maja swoje biura w Australii nie wiem tylko w ilu miastach, ale na pewno w Sydney. biorac pod uwage wyjazd sprawdzajacie dokladnie co dane biuro oferuje na miejscu