POMOCY !

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc w sprawie kierunków i przedmiotów, które będe studiowała na Uniwersity of Aberdeen. wybrałam dwa kierunki ENGLISH AND MANAGEMENT i jutro mam spotkanie z advisorem. Będę musiała wybrac przedmioty które są punktowane i muszą wynosić 120 pkt na dwa semestry. Nie rozumiem jednak o co w tym wszystkim chodzi i jak to jest z tym wyborem przedmiotów jeśli chce studiować 2 kierunki?? czy te punkty będą sumowane za 2 kierunki,które chce studiować?

CHciałam też zapytać czy będę musiała wybierac specjalizację,gdyż zauważyłam,że niektóre osoby na forum szkolnym mają powpisywane jakby podkierunki głównego działu - ja niestety nie dostałam o tym żadnych wiadomości i nie moge nic znaleźć na ten temat w internecie. Proszę o odpowiedź jeśli ktoś coś wie - zależy mi na czasie
- z góry dziękuję.
Paulina
do English czy Management masz wybor ktore czesci/przedmiotow z tych oferowanych mozesz studiowac. Niektore sa wymagane/obowiazkowe (to jest napisane tam w Booklet) a inne mozesz sobie wybrac.
Gdzie mogę sprawdzić te przedmioty co mam je sobie sama wybrać? i co z tymi podkierunkami ? jedna dziewczyna mówi ze studiuje spatial planning a tego nawet nie ma w spisie kierunków ?
suris-
jutro swobodnie porozmawiaj o tym. Napewno masz wszystko opisane w Programme of Studies, tylko tego nie przeczytalas dokladnie.
ok dziękuję :) poprostu panikuję troche bo nie mam się kogo spytać / poradzić - anyway thanx :) pozdrowienia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie