Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkie materiały za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

Wspólna motywacja

Temat przeniesiony do archwium
Wpadłam na pomysł, żebyśmy się wzajemnie motywowali do nauki. Każdy wypisze swoje cele na najbliższy rok i będzie co jakiś czas relacjonował czy wykonał plan.

Mój cel: zakończenie B2 za rok

Do czerwca: powtarzam znane słówka z programem Anki, 2 h konwersacji z nauczycielem tygodniowo + przygotowanie 3 podcastów przed zajęciami, oglądanie filmów po angielsku i czytanie forum po angielsku

Lipiec-wrzesień: intensywny kurs w szkole językowej
Ja bym chciała wrócić do poziomu, który miałam kilka lat temu - bez problemów czytałam książki czy oglądałam filmy. Teraz niestety nie używam angielskiego w pracy i widzę, że jest coraz gorzej :(
Vivoca, znam to... Kiedyś pisałam skomplikowane teksty po angielsku, a teraz z prostą konwersacją mam problem... Wiem, że znałam jakiś wyraz ale nie mogę go sobie za nic przypomnieć :(
czyz nie jest tak, jak mowi stare porzekadlo: Nieuzywany klucz rdzewieje.
>>>Nieuzywany klucz rdzewieje.
Nie tylko klucz...:-)
Do pisania polecam lang-8
Temat przeniesiony do archwium

« 

Pomoc językowa

»

Pomoc językowa