York ?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś może chodził do szkoły York w Krakowie? Co o niej myślicie? Wiem, że to jedna z najlepszych szkół w Polsce, ma świetną opinię itp, ale chciałabym poznać opinię tych którzy się tam uczyli....(tylko nie mówcie, ze wszytsko zależy od nauczyciela:)
Chdziłem tam w zeszłym roku na kurs FC i egzamin zdałem chociaż miałem wątpliwości czy mi się uda. Co do lektorów to trzeba przyznać że są dobrzy szczególnie native speakerzy a to w wielu szkołach językowych rzadkość. Ja miałem pecha nie tyle do lektorów co do grupy bo jedynie 3 osoby z mojej grupy chciały zdawać FC w czerwcu i tylko te tak naprawdę się uczyły reszta przychodziła na zajęcia tak więc nie wszystko zależy od letorów ale też od grupy. Porównywałem ceny w tej szkole z innymi szkołami i wcale nie wychodzi tak drogo tym bardziej że można wpłacić w ratach.
PS.
Właśnie zapisałem się na CAE zobaczę jak będzie. Miałem na oku jeszcze Bell-a ale tam wychodziło mi trochę drożej no i hit Newsweekowski szkołę Mały Rynek ale tam już mocno wyśrubowali ceny.
Zyczę powodzenia w wyborze szkoły.

« 

Nauka języka