IH we wrocku ?

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos moze mi cos szepnąć chyba wybiore sie tam na kurs do CAE
aS
Dobry wybór - ja nie chodziłam co prawda do wrocławskiego ale do bielskiego IH ale i tak uważam że szkoła jest godna polecenia. Bez problemu zdałam CAE. Po za tym duzym plusem jest tzw. mock exam który organizowany jest przed każdą sesja egzaminacyjną dzięki któremu możesz na prawde dowiedzieć się czy jesteś wystarczająco do CAe przygotowany czy trzeba jeszcze cos podszlifować. Pozatym lektorzy maja mnustwo testów z poprzednich sesji i jeśli będziesz chciał to na pewno ci skseruja te których nie przerobicie na zajęciach (tak było przynajmniej w moim przypadku).

Za moich czasów( 3 lata temu) jeśłi otrzymałes pozytywną ocene z mock exam a niestety nie udało ci się zdać 'prawdziwego' egazaminu zwracali ci kase za egzamin.

Jednym słowem warto
Hello ;)
Zdecydowanie NIE POLECAM!!!! Szkółka nastawiona na kase, lektorzy-nativy do luftu (jeden z nich nie potrafil nawet wytlumaczyc slowka "a journey"!!!!), na lekcjach robią dziwne testy na temat nauczania, biorac po jednej osobie na zew. gdzie w tym momencie inni czekaja!!!! Zanizyli mi poziom, gdy test zdalam na pograniczu. dali mnie do nizszej grupy, a potem nie pozwolili sie przenisc - chociaz na poczatku twierdzili, ze nie bedzie problemu!!!!Horrrrror, Nie, nie, i jeszcze raz nie!!!
Troche mnie to zaniepokoilo, gdyz dzis sie tam wybieram na wstepna rozmowe i testy(jak sadze)...
Czy szkoła International House jest az tak cienka??
Poradźcie...
Cześć Joasia-Pelasia ;)
wiesz, to jest moja opinia, ale nie wiem, czy czytalas wpisy przy prezentacji szkół - ta szkola ma najwiecej stosunkowo negatywnych wpisow, wiec cos musi w tym byc..... Zreszta, tak jak czytalam, ludzie nie polecaja duzych, rozwinietych molochow, ze wzgledu na brak poszanowania Klienta.... zrobisz, jak zechcesz... Z jakiego miasta jesteś?
Dziękuję za tak szybką odpowiedź, ja jestem z Koszalina i tu IH ma niezłe noty ale pewności nigdy nie ma.. ;-)
Nie wiem czego się spodziewać po tej szkole, jedyne co wiem napewno, to że lektorzy sa obcokrajowcami.

Pozdrowionka
ok, to powodzonka, ja tez jestem na etapie wyboru szkoły we wrocku....;( niestety - za dużo ich jest ;) pozdrawiam
Moim zdaniem to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza szkola we Wrocku! :-) Polecam, sama sprawdzilam.
ps.Uczyl mnie Gordon, ale teraz jest w Moskwie:/
haaa, tez mialam kiedys gordona, ale rzeczywiscie wyjechal. wyjechala tez anna, tak wiec dwaj najgorsi nauczyciele sa na szczescie poza zasiegiem... powiem tylko tyle, ze mi sie w szkole podobalo, a chodzilam tam 4 lata od intermediate do pre-cae. i uwazam, ze duzo mi ta szkola dala (ale chyba najwazniejsze sa Twoje wlasne checi i motywacja).
pozdrawiam.
Trudna sprawa
IH ma wiele plusów ale są i minusy tej szkoły to: rozmowy z nauczycielami, trwaja czasem 2 lekcje i grupa traci wtedy czas - 2 razy do roku , rozwlekłe testy: też strata ok. 4 godzin- powinny byc dla chetnych poza lekcją , albo jako zadanie domowe- one i tak nic nie dają bo potem widzi się tylko ocene, nie są omawiane, tylko na szybko do wglądu; no i cena niestety!
dxcwscscws
Temat przeniesiony do archwium.