INTERNATIONAL HOUSE IN WARSAW

Temat przeniesiony do archwium.
Szukam ludzi, ktorzy tam sie ucza na wyzszych poziomach (CAE, CPE) kontynujac nauke i maja cos do powiedzenia. Nie wiem czy tam sie zapisac (niektorzy chwala), czy do Empiku, ktory ma \"bezpieczna\" oferte polegajaca na tym, ze w pazdzierniku chodzi sie za darmo (czyli mozna sprawdzic grupe, lektora, szkole). Z drugiej jednak strony w Empiku rok jest strasznie drogi i placi od razu podpisuje sie umowe na caly rok chodzenia.
JA Empiku nie polecam - chodziłam tam kiedyś - ten rok płatny z góry...nie polecam. Zapisałam sie do Lingwisty na CAE - może zrób wywiad na temat tej szkoły. Ja jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo czekają mnie pierwsze zajęcia. Moi znajomi chodzili tam na CAE i byli zadowoleni.
Słyszałam też że najlepiej jest i tak w British Council, ale to ok. 2 tys. pln za semestr!! Myślę że warto jeśli jest się w stanie wyłożyć taką gotówkę.
Dzieki za odpowiedz Me (czy raczej You) ( ;
teraz chodzę na kurs LCCI ( do the tower ) ale jeśli interesują Cie przygotowania do CAE lub CPE to mogę spolecić the tower i EF - chodziłam do obu i uważam że sa najlepsze. Za to totalnie moge odradzić Profi Linguę - moja siostra tam chodziła i mają ogromne grupy - to samo co w liceum BŁEEE.
Pozdrawiam
Dzienks za odpo, Wera. Na razie zapisalam sie do Empiku, ale po pierwszych zajeciach nie jestem pewna czy bede tam chodzic dalej. Moze sie rozkreci jeszcze... poki co zaplacilam 50 PLN za podrecznik (z ktorego bedziemy i tak niewiele korzystac, zalecenie odgorne szkoly ten zakup, nie lektora), ale do konca pazdziernika chodze za darmo.

 »

Business English