Którą szkołę jęz. wybrać w Szczecinie??

Temat przeniesiony do archwium.
Poradźcie prosze:( ,która szkoła językowa (chodzi gł. o j.ang.) jest najlepsza w Szczecinie...Bardzo wszystkich prosze o wpis jeżeli tylko mają coś do powiedzenia na ten temat - POTRZEBUJE RADY - coraz więcej szkół w Szczecinie:(
Jeśli chodzi o Szczecin to polecam Top English School- zajęcia prowadzone są metodą callana. Przez pewien czas chodziłam do tej szkoły, później zmieniłam ją na Akces ( również medota callana) ze względu na dojazd. I muszę powiedzieć ze w Top English School uczyło mi się znacznie lepiej ( myślę, że chodzi głównie o kadre). Sprawdziałam również szkołę Bell- skuteczna, pod warunkiem, że ktoś zna już podstawy. Dla mnie zajęcia były nudne, ale to dlatego, że połowy nie mogłam zrozumieć, a do tego bałam się mówić. Dlatego wszystko zależy od twojego poziomu języka angielskiego. Gdybym miała teraz wybierac, napewno wybrałabym Top English School.
au
wajny informacja
a jakas szkoła w szczecinie tylko że z szwedzkiego ........ trudno mi znależć chociaż jedną.... a o wyborze to nie mam już co mówić :(
błagam napisz ktoś
cscscs
jak mozna zapisac sie do english schol?ile to kosztuje?i czy jest warto?
jesli poszukujecie informacji o szkolach jezykowych w szczecinie to odwiedźcie adres www.infoludek.pl znajdziecie tam opinie szczecinian o tych szkolach oraz adresy stron
csavccsa
Temat przeniesiony do archwium.