ESKK TO .....

Temat przeniesiony do archwium.
Uważajcie na >ESKK< to [......]!!! napoczątku przysyłali mi jakieś lekcje których nie zamawiałem i niewiedzałem po co mi to przysyłają a teraz po kilku miesiącach przysłali przedsądowe wezwanie do zapłaty 315 zł!!!!! w niczym nie uczestniczyłem w żadnym kursie!!! to zwykli wyudzacze cieniędzy! jutro ide na policje wnieść sprawe o wyudzenie pieniędzy. Nie dajcie sie oszukać!!!
edytowany przez [konto usunięte]: 03 lis 2014
a zamawiales w ogole cos i przyslali Ci dodatkowo?? czy w ogole nie miales nic wspolneo z ESKK?? No to rzeczywiscie ciezka sprawa.. nigdy nie bylam przekonana do kursow wysylkowych...
to trzeba bylo chyba zadzwonic i sie zapytac po co ci to przysylaja i odeslac za pokwitowaniem. Ja bym tak zrobila.
Skoro nie wyjaśniłeś sprawy na początku, powinieneś zapłacić. W przeciwnym razie dojdą koszty postępowania sądowego. ESKK nie musi uciekać się do takiej formy promocji.

Podejrzewam, że to jakiś kolega zrobił Ci dowcip.

Głupota musi boleć albo kosztować.
Racja - mogłeś odesłać. Przecież to logiczne, że to nie jest za darmo. Oni nie przysyłają kursu jeśli się go nie zamawia. Na pewno ktoś go po prostu na Ciebie zamowil.

Nie rozumiem tylko jednego - kiedyś (nie wiem jak jest teraz), zanim przysyłali normalne lekcje, przychodziłą tzw. lekcja próbna, po której dopiero można było zdecydować czy się kurs bierze czy nie. Jeśli nadal postępują w ten sposób to czemu wówczas nie zrezygnowałeś? Hm.
to cale ESKK tez mnie denerwuje, przysylaja mi co roku zyczenia urodzinowe razem z oferta i promocjami. mnie w to nie wciagna hehe:)) pozdro!!
Jeśli Ci przysyłają życzenia urodzinowe z propozycjami kursów po cenach promocyjnych, to znaczy, że ktoś, być może Tata zamówił dla Cibie przynajmniej lekcję próbną. Jesli nie chcesz otrzymywać życzen urodzinowych, to im po prostu odpisz, że nie życzysz sobie ani życzeń ani promocji.
zgadzam sie ESKK to pie... oszuści ode mnie wyłudzili 250zł
przysłali mi lekcję próbną, którą odesłałem, a te debile, kiedy do nich zadzwoniłem, powiedzili,że nic do nich nie doszło i w dalszym ciągu przysyłali. zadzwoniłem kilka razy, opier... i przestali wysyłać ale kase i tak musiałem zapłacić. całe szczęscie,że udało mi się je później odsprzedać na allegro za połowę ceny,ale pierwszej lekcji, którą im odesłałem nie byłem w stanie po prostu. uważajcie na nich.
W Polsce zgodnie z prawem nie mamy żadnego obowiązku płacenia za coś co jakaś firma nam wysłała jeśli my tego nie zamawialiśmy. Jeśli firma coś wysyła bez zamówienia, to robi to na własne ryzyko.
nie wiem jak teraz ale kiedyś lekcje eskk wysyłane były zwykłą pocztą. możesz poprostu powiedzieć że nie dostałeś żadnych materiałów od nich.
są cwani- pierwszą lekcję wysyłają poleconą przesyłką . jej odbiór niejako zpobowiązuje Cie do uczestnictwie w "kursie", no chyba ,że rownież poleconą przesyłką odeślesz im w ciągu miesiąca tą pierwszą lekcję probną. Jesli tego nie uczynisz - jestes kursantem, a skoro jestes musisz pilnowac zgodnie z warunkami umowy, zeby co miesiac dotarlą do Ciebie przesylka. jesli stwierdzisz ,ze w danym miesiacu nie dostałeś jej, to zgłaszasz to do "szkoły" i ta zagubiony na poczcie "pakiet" wysyła Ci ponownie- POLECONYM!!!
Jeszcze tylko nadmienie,ze jakość tych ich kursów jest w dzisziejszych czasach nie do zaakceptowania!! Beznadzieja!! Tylko ciagłe tłumaczenie zdań wyrwanych z kontekstu, zadnych ciekawostek, wzmianek,zagadnien kulkturalnych, zdjec- nic , zupelnie nic/. A do tego w tresci marytorycznej są błedy!!! Literównki itp- przynajmniej we wloskim było tak.
Zyczenia tez otrzymywałam i uważam to za śmieszne, bo nie chodziło przecież o powinszowanie mi, a o naciagniecie na kolejny "kursik"

A ty bejotko widac pracujesz w ESKK i dlatego z uporem maniaka jej bronisz. A ja Ci powiem to eskk jest gówno warte. Wątek dotyczy, coprawda, podstępnych praktyk ,do ktorych ponoć "szkolą" się ucieka - Ja takowych nie stwierdzam. Same kursy oceniam w skali od 1- 10 na 0!!
Zdecydowanie odradam!!
mieszkam w uk i zamowilam kurs eskk.
jeszcze mnie nie oszukali ale kursy sa malo ciekawe!odradzam
Eskk to bardzo licha oferta. nieciakwe kursy i w ogole sciema.
Jesteś obłędna. czy wszyscy ludzie , którzy cię otaczają naprawdę coś knują, oszukują, pracują dla kogoś, ściemniają i ty, zbawca chcesz ludzkość od tego uchronić. Zrozum kobieto, że jak ktoś o czymś mówi inaczej niż ty, to nie jest ani pracownikiem reklamy, ani oszustem. Jest człowiekiem, który ma inne zdanie, albo, czego nie dopuszczasz do swojej głowy, jest zwyczajnie mądrzejszy od ciebie. Bejotka zwyczajnie ci powiedział jak bywa.Idź napij się zimnej wody i odpuść sobie działania śledcze i przestań tak arogancko traktować tych, którzy się na tym forum pojawiają
zamówiłam kiedyś lekcię próbną(to był jakis kurs komputerowy -całkiem fajny zresztą). Ale z braku czasu zrezygnowałam.
Nikt ne chciał odemnie żadnych pieniędzy i niczym nie straszył.
Chyba to ty coś ściemniasz.
Gościu wcollege tak naprawde to ty jesteś obłędny. Skąd możesz wiedzieć jesnowidzu ile osób na tym forum jest lub nie związanych z ESKK?? Mogę tylko powiedzieć ze ja niemam zamiaru sie w najmniejszym stopniu wiązać z ESKK i sprawa skończy sie prawdopodobnie w sądzie. Gościu Bea-ta widać ze niewiesz do końca co kryje sie i czego dotyczy dyskusja na tym forum. nawet niepotrafisz określić co to był za kurs a napisałaś ze nawet zamówiłaś prubne lekcje. Mniejsza juz z tym. Tu chodzi o to ze ja nie zamawiałem ZADNYCH PRUBNYCH ani też ZADNYCH PEŁNYCH LEKCJI. Poprostu w czasie mojej nieobecności w miejscu zamieszkania Przesyłke Poleconą (której na pewno nie zamawiałem) odebrał członek rodziny i tym momęcie zostałem narażony na nieprzyjemności które trawają do dziś bo strawa jeszcze nie została wyjaśniona. Tak na marginesie to w kursie tworzenia stron www który dostałem niema większości podstawowych zagadnień związanych z prawdziwym tworzeniem stron. Informacje które są zawarte w tych lekcjach dostępne są bezpłatnie w internecie!!! wipsując w www.google.pl szukane hasło np. [tworzenie stron www] odrazu usyskuje sie znacznie więcej informacji dotyczących prawdziwego twożenia strony nie zawartych w tych lekcjach. Jednak naprawde co mnie niepokoji to fakt, ze powstają w naszej kochanej Polsce nowe prawa które zaczynają bronić i zaczynają być coraz bardziej przychylne firmom takim jak eskk a nie klientom. W czasa gdzie internet staje sie coraz bardziej popularniejszy takie firmy będą miały coraz większe możliwości nie licząc sie absolutnie z klientem i takich staw jak ta będzie coraz więcej. Będą bezkarnie wyłudzać od ludzi pieniądze. Ktoś powiedział ze nieznajomość prawa szkodzi i miał zupełną racje ale jak zwykły zjadacz chleba ma wszystko wiedzieć? Skąd ja lub mój lokator mógł wiedzieć ze odbiur listu poleconego jest w świetle obecnego prawa równoznaczny z podisaniem zawarcia umowy z tym chorym ESKK? Zacytuje na koniec list który w tym tygodniu otrzymałem To jawne złodziejstwo nie pomijając faktu ze orucz odebrania przesyłki poleconej przez członka rod\ziny nie uczestniczyłem , niczego nie podpisywałem i nie wysyłałem zadnych wypełnionych lekcji.
ja korzystam z bezplatnych lekcji angielskiego wspomagajacych slownictow zamowilam sobie angielski, niemiecki w futurecentre www.futurecentre.com.pl fajna zabawa maja jeszcze francuski i hiszpanski za darmoche zobacz polecam nie placisz a cos tam skorzystasZ
paula
popraw ortografie, bo cztać się tego nie da. Może zapisz się na kursy poprawnej ortografii do ESKK?
korzystalam juz z dwoch kurosw jezyka francuskeigo z eskk i nie mialam zadnych problemow lekscje byly sprawdzane przez mojego prywatnego profesora i odsynane do domu itd zgodnie z umowa ............nie wiem w czym mieliscie problem moze z zapalta ?? bo grodo faktycznie ..... teraz mnie interesuja lekcje uzywane e eskk do angielskiego dla zawansowanych i dla srednio jak ktos che odsprzedac prosze o kontakt moj [gg]
Ja zamówiłem darmową 1 lekcję a Ci kretyni z ESKK przysłali mi z nia odrazu rachunek na 50zł!!!!!!! poźniej przysłali mi następną lekcję, z następnym kursem i następnym rachunkiem,napisałem maila żeby sie odp... to zaczęli wysyłać wezwania o zaległą kaskę (ok 110zł), napisałem że im nie zapłacę, i wy też nie płaćcie sprawa jest 100% wygrana w sądzie bo Ci wyłudzacze nie doczytali sobie chyba ustawy.Szukają frajerów i z tego sie utrzymują!!!
ale to nie szkola. broszurki w kiosku mozna kupic
To prawda dodam jeszcze bo sam tego własnie doświadczam, ze aby zrezygnować z kursu po przyjęciu pierwszego pakietu musisz przyjąć i zapłacić za jeszcze 3 następne pakiety to jakieś 150zł gratis dla nich. tłumaczą się tym że przygotowujują materiały z wyprzedzeniem i ponosza przez to koszty które ty musisz pokryć. Ale się niedam KUTAFONOM będe walczył nawet w sądzie.
Nie dam komuś tak za darmo 150zł.
Potwierdzam ESKK wyłudza od ludzi pieniądze i wymusza uczestnictwo w kursach. Przesyłają pierwszy pakiet poleconym, a potem domagają się zapłaty za uczestnictwo w kursie do którego się nie przystępowało! W moim przypadku polecony odebrał ktoś z rodziny. Nie rozumiem tylko dlaczego to ma byc równoznaczne z przystąpieniem do kursu, którego warunki poznajesz dopiero po otworzeniu przesyłki. To po prostu naciąganie!
x x xz
Ja też mam historyjkę o oszustach ESKK. Troje nas zapisało się na kurs, który miał kosztować 53,30 zł plus wpisowe 25 zł, a okazało się że tylko jedna lekcja kosztuje 53,30 zł a lekcji na kursie jest kilkanaście. Sami się przekonajcie: h t t p: //projektowanie-w w w.eskk.pl/ Później nas straszyli sądem, byli bardzo niemili przez telefon. Bardzo odradzam. Ponadto, ich kurs komputerowy jest bardzo przestarzały.
Jeszcze jedno, osoby które tak wydają się bronić ESKK to pracownicy lub zatrudnieniu forumowicze, nawet jak piszą że nie mają nic wspólnego z ESKK. Możecie sami dostać pracę chałupniczą forumowicza, która jest dość dobrze płatna jak na takie stanowisko pracy. Może nawet ESKK poszukuje takich pracowników ;-)
do Pikaczu:
zanim cokolwiek się zamawia to się czyta dokładnie co pisze! Eskk na swoich ulotkach wyraźnie napisał że np. Angielski dla początkujących 20mies razy 44,25zł
Ja sama nie mam zamiaru zamawiać ich kursu bo to tylko ściema.
Zgadza się eskk to gówno. Poziom kursów jest niewspółmierny do ceny. Biorą pieniądze właściwie za nic, za tą kasę można się zapisać na konwersatorium z lektorem i dziesięć razy bardziej skorzystać. Ta firma to lipa trzymają się tylko dzięki lipnym zaświadczeniom do zusu. I taka jest prawda.
Cytat: andrzej88
Zgadza się eskk to gówno. Poziom kursów jest niewspółmierny do ceny. Biorą pieniądze właściwie za nic, za tą kasę można się zapisać na konwersatorium z lektorem i dziesięć razy bardziej skorzystać. Ta firma to lipa trzymają się tylko dzięki lipnym zaświadczeniom do zusu. I taka jest prawda.

Można ich ząłatwić. Zamawiac jak najwięcej, najdroższych rzeczy. ALE NIGDY. POD ZADNYM POZOREM NIE ODBIERAĆ. NIECH BULĄ CWANIACZKI.
Temat przeniesiony do archwium.