Szkoła jęz. w Krakowie - chcę przełamać się i zacząć mówić po angielsku

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Szukam szkoły językowej, gdzie nauczą mnie swobodnie rozmawiać po angielsku. Zakres słów mam pewnien, choć oczywiście chętnię się podszkolę, ale najważniejsze jest to, by przełamać blokadę z mówieniem. Którą szkołę angielskiego polecacie? Zbliża się październik i szkoły już rekrutują, chciałabym zapisać się gdzieś na semestr. I jeszcze jedna kwestia (dla mnie ważna) - jestem dorosła, nie chcę chodzić z dzieciakami. ;)
hej,
chetnie polece three lions, z krupniczej. chodzilem w zeszlym roku 1 semestr, potem mialem przerwe i w te wakacje bylem na intensywnym kursie, a teraz zaczynam ponownie od pazdziernika. kursy tylko dla doroslych, z nativami, fajne tematy i fajne ceny :)
Ja polecam empik school na Rynku. W zeszłym roku chodziłąm na kurs przygotujący do CAE, zdałam bez porblemu. W wakacje robiłam intensyny kurs konwersacyjny, też jestem zadowolona. Ceny mają naprawdę fajne. Kiedyś się mówiło, że w empiku jest drogo, ale jak porównuje sobie z innymi szkołami to mają takie same ceny. Lektorzy fajni, integrują grupy co jest ważne, bo w końcu później rok trzeba się uczyć w swoim towrzystwie.

« 

Olimpiada języka angielskiego