Angielski, cel: CAE - szkoły w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Pojawiło się już wiele wątków o szkołach w Krakowie, jednak chciałabym pozbierać kilka aktualnych opinii, bo wiele tematów które przejrzałam są sprzed kilku lat:)

Obecnie jestem na poziomi upper-intermediate i chciałabym rozpocząć naukę w jakiejś dobrej szkole językowej w Krakowie. Zależy mi na dość sprawnym i intensywnym toku nauki, ponieważ marzy mi się certyfikat CAE, bo czas leci, a na lektoracie angielskiego na studiach tylko się uwsteczniłam, więc czas na jakieś konkretne działania:) Bardzo proszę Was o pomoc!
Faktycznie wybór szkół językowych w Krakowie jest bardzo dużo. Zapraszamy do nas na spotkanie z metodykiem, który określi dokładnie Twój aktualny poziom. Na tej podstawie dowiesz się do której sesji CAE będziesz mogła najszybciej przygotować się.
Nasza szkoła jest także licencjonowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge ESOL, więc na egzamin możesz zarejestrować się u nas, a także sam egzamin napisać w naszej siedzibie.
hej,
jesli chodzi o przygotowanie do egzaminu to nie polecam stairway, mialam kontak z ta szkola w zeszlym roku, w celu przygotawania do egzaminu. szkola kompletnie nie zorientowana w temacie(nawet terminow mi nie podano), malo to brak materialow egzaminacyjnych, preegzaminow,porazka - jednym slowem. Od pazdziernika zapisalam sie do three lions na krupnicza, szkole polecila mi znajoma,ktora jest zachwycona. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode i dam znac, co i jak, gdy kurs sie rozpocznie.
Ja w zeszłym roku chodziłam na kurs przygotuwujący do CEA w empik school na Rynku. Naprawdę fajne zajęcia, egzamin zdałam bez porblemu. W połowie roku robią egzamin próbny i wtedy sama widzisz jaki jest stan Twojej wiedzy. Lektorka super, dodatowo w piątki konwersacje z natywnymi :)
Polecam Lincoln.

Przy samym rynku, tanio, a przede wszystkim lektorzy wiedzą co robią i naprawdę dobrze uczą.

« 

Studia językowe

 »

Pomoc językowa