Szkoła nauki angielskiego-Grodzisk Maz-Pruszków- Piastów -co polecacie.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, szukam szkoły j. angielskiego w tych rejonach- jestem mobilny więc dojazd nie stanowi problemu. Potrzebuje szkoły sprawdzonej, z programem naucznia dla dorosłych-nauka raczej od podstaw.. Widzę że jest duży wybór w Wawie, a jak to wygląda pod Warszawą. Które szkoły sa naprawdę godne polecenia.
Cytat: szymana0
Witam, szukam szkoły j. angielskiego w tych rejonach- jestem mobilny więc dojazd nie stanowi problemu. Potrzebuje szkoły sprawdzonej, z programem naucznia dla dorosłych-nauka raczej od podstaw.. Widzę że jest duży wybór w Wawie, a jak to wygląda pod Warszawą. Które szkoły sa naprawdę godne polecenia.

Ja szukałbym dobrego, polecanego lektora a nie szkoły. Jest spora rotacja lektorów w szkołach językowych. Lektorzy mają umowy tylko na rok. A jak skarżą się kursanci, albo oszołom-metodyk zacznie się dowalać to rezygnują. Nawet ci sami lektorzy mogą z biegiem czasu, wypalać się zawodowo, wpadac w rutynę itd.

Także pytaj się o szkołę, ale też o konkretnego lektora. W Pruszkowie jest sporo szkół. Poza British i Pi nie znam dobrej, ale już tam nie mieszkam.