Do jakiej Szkoły Języka Angielskiego w Krakowie?

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć, chciałam podszlifować swój język a nie wiem którą szkołę wybrać. Znajomi polecają mi Inter Lang & Text ze względu na wysoki poziom, fajną atmosferę i przystepne ceny :)
Czy potwierdzacie tą opinię?
idz do Inter Lang i zapytaj sie o kwalifikacje nauczycieli.
Wybierz sieciówkę, ja chodze do speak up. Teraz mają naFB fajne kupony promocyjne.
Dzięki ale ja wole małe szkoły, bardziej liczą się z kursantem :)
Jak to mam zapytać o kwalifikacje nauczycieli?
Koleżanka z akademika chodzi do 3lions i mówi, że w sumie jest zadowolona. Jest tam ponoć nawet wypożyczalnia DVD. Jednak patrząc ile czasu traci na dojazdy komunikacją miejską to jej współczuję. Lepiej przez internet albo gdy korepetytor traci czas i przyjeżdża do nas :)
Cytat: kalika4
Wybierz sieciówkę, ja chodze do speak up. Teraz mają naFB fajne kupony promocyjne.

I wonder why?
A co myślicie o 3 lions?:) podobno tam na wszystkich poziomach (oprócz A1 i A2) uczą native speakerzy?
Polecam Innovative Language Center na Karmelickiej.
Mają najmniejsze grupy w Krakowie (jestem w 3 osobowej), moim zdaniem nauka w sieciówce, przy 12 czy 15 osobach, to sa wyrzucone pieniądze w błoto.
Co ważne, płaci się u nich za tydzień nauki, a nie jak w innych szkołach trzeba wywalić na raz 8 czy 9 stów.
Zapisałem się później też na Włoski, ale po tygodniu uznałem że bez sensu jest dla mnie uczenie się 2 języków. Zapłaciłem 40 zł za 2 lekcje włoskiego, po 1szej już wiedziałem że to jest bez sensu dla mnie, to jeszcze oddali mi kase za 2ga lekcje której nie wykorzystałem. Mają fajne podejście do ludzi.
Temat przeniesiony do archwium.