Najlepsza szkoła języka angielskiego w Bielsku-Białej??

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałbym zapisać moją córeczkę na dodatkowe zajęcia z angielskiego. Ola ma dopiero 5 lat, ale wydaje mi się, że to najlepszy czas aby zaczęła uczyć się języków. Co myślicie na ten temat? Nie zależy mi na zmuszaniu jej do nauki, bardziej widzę to w formie zabawy, ale tak żeby mogła się już powoli oswajać z językiem i później nie miała problemów. Niedaleko nas jest szkoła http://www.angielskibigben.pl/ . Czy ktoś z was zna tą szkołę, korzystał z jej usług?? Będę wdzięczny za wszystkie opinie.
Przede wszystkim wydaje mi się, że to świetny pomysł, że chcesz już zapisać swoją córkę na takie zajęcia. Jeżeli chodzi o języki, to im wcześniej się zacznie tym lepiej, bo dzieci zdecydowanie łatwiej przyswajają nowe słówka. Jeżeli chodzi o tą szkołę o którą pytasz, to wiem, że syn moich znajomych chodzi tam na zajęcia. On jest trochę starszy, ale nigdy nie było problemu żeby tam chodził. Nikt go nie zmusza, sam chętnie chodzi i się uczy. Jeżeli bardzo Ci zależy mogę z nimi porozmawiać i wypytać o szczegóły.
Moja córka chodzi tam na zajęcia już kilka miesięcy i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Liczyłem bardziej na lekkie obeznanie się z językiem i poznanie kilku słówek a moja Ania wracając do domy po zajęciach, często zadaje nam pytania po angielsku. Oczywiście są to bardzo proste sformułowania, ale sam fakt tego, że chce się uczyć i robi to nawet w domu jest dla mnie duży zaskoczeniem. Myślę, że cała zasługa tutaj przypada nauczycielom w tej szkole, którzy mają bardzo dobre podejście nawet do najmłodszych.
edytowany przez Stefano88: 10 lut 2014

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia