Speak Up-warto pracować?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, właśnie ukończyłam magisterkę z anglistyki na UO, chciałam zapytać, czy warto się zatrudniać w Speak Up? Jakie jest Speak Up w Katowicach, ewentualnie w Zabrzu? Jak traktują swoich lektorów, zarobki itd.?
wejdz na strone Dave's ESF cafe i poszukaj.
co kto lubi, ale w Zabrzu Speak Up jest bardzo ciasny, małe pomieszczenia, wszyscy siedzą sobie niemalże na głowie, pomieszczenia nie mają sufitów, więc wszystko wszędzie słychać. Nie wiem, czy to takie komfortowe warunki do nauki
to prawda, Speak Up Zabrze ma tak jakby jedno pomieszczenie poprzedzielane szybami, nawet nie są to szklane ściany, tylko właśnie zwykłe szyby, bo nie dotykają nawet sufitu, strasznie dziwnie to rozwiązali ;/
znalazłam na facebooku taką informację "UWAGA!!! jeżeli ktoś jest związany ze Speak up, bądź ma zamiar, Szkoła zadłużyła się w banku Santander, jest niewypłacalna. Ci wszyscy którzy maja umowy ze Speak Up i chcą je rozwiązać, Santander obciąży kredytem ucznia na okres trwania umowy ze szkołą. Od kilku miesięcy klienci są zmuszeni spłacać raty za Speak up. Sprawa trafi do mediów. STOP nieuczciwym organizacjom! Udostępniajcie! Lajkujcie!!! NIE DAJMY SIĘ!" https://www.facebook.com/pozewSpeakUp?fref=nf
co o tym sądzicie?
miałam okazję rozmawiać z panią Niną ze Speak Up Zabrze, i wydaje się być niemiłą osobą, zarozumiała i zdystansowana
edytowany przez [konto usunięte]: 30 wrz 2015
o tym to 6 miesiecy temu pisali na Daves ESL cafe.
też z nią rozmawiałam zanim chciałam tam się zacząć uczyć i była jakaś dziwna
znalazłam info, że w szkołach speak-up w dużej mierze trzeba sie uczyć samemu z komputerem, to prawda?
edytowany przez kalina-studentka: 05 paź 2015
Jak chcesz się władować w kredyt od którego nawet śmierć Cię nie uwolni to proszę bardzo. Chcesz podpisać cyrograf z kłamcami - twój wybór.
Jak tak traktują swoich uczniów, to pewnie swoich pracowników jeszcze gorzej. Tam podobno lektorzy muszą przedstawiać oferty handlowe potencjalnym klientom. Czyli są pewnie wkręcani też w te zagrania. Dzięki za info :)
edytowany przez [konto usunięte]: 08 paź 2015
Cytat: anaang
Hej, właśnie ukończyłam magisterkę z anglistyki na UO, chciałam zapytać, czy warto się zatrudniać w Speak Up? Jakie jest Speak Up w Katowicach, ewentualnie w Zabrzu? Jak traktują swoich lektorów, zarobki itd.?

Najlepiej umówić się na rozmowę i samemu zapytać
Ostatnio stawki lektorom pospadały
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa