Szkoła językowa w Bielsku-Białej

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Chciałbym możliwie jak najszybciej zapisać się do jakieś szkoły językowej w BB, tylko mam straszny zgryz do której? W internecie praktycznie nie ma opinii na temat Bielskich szkół, jedyne co znalazłem to polecanie Akademii Językowej Boston, choć nie ukrywam że to dopiero przed chwilą. Myślałem nad Speak Up, ale jestem szczerze przerażony opiniami wyrażonymi na tym forum na temat tej szkoły, a miałem dziś jechać robić test kompetencji (na szczęście wczoraj mieli awarię serwera) i podpisywać umowę. Czy ten Speak Up faktycznie taki tragiczny jak go malują? Bo cena nie wyszła taka tragiczna 150zł miesięcznie na 24 miesiące zaczynając od poziomu B1/B2.

Tu zwracam się do Was abyście doradzili co jest wartego uwagi w BB i czy faktycznie należy omijać SU szerokim łukiem?
Najlepiej porozmawiaj z kimś kto uczył się w tej szkole bo opinie nieraz są wyssane z palca, ktoś czegoś nie zaliczył i już negatyw wstawia.Ludzie sobie nie radzą, ludzie lubią narzekać . Ja bym nie przejmowała się takimi opiniami. Ze swojej strony mogę Ci szczerze polecić tę szkołę. Nauka w speak up szybko wchodzi do głowy, lektorzy są świetni, można poznać naprawdę fantastycznych ludzi. Można też skorzystać z zajęć o podróżowaniu, na wakacje będzie jak znalazł :) Ja na Twoim miejscu zapisałabym się bez wahania.
Znowu jakis pracownik tej szkoly ja chwali.
Podepnę się pod temat. Także poszukuję dobrej szkoły językowej w bielsku. Rozważałem IH lub oxford-centrum. O Bostonie nie słyszałem - poszukam...