Konwersacje w szkole w krakowie / konwersacje online

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć!
Zastanawiam się nad zajęciami z konwersacji (najlepiej business english) z nativem i właśnie nie wiem co wybrać, czy zajęcia gdzieś w jakiejś szkole w Krakowie czy z nativem online. Szczerze to chyba wołałbym osobiście np na jakiś kursach konwersacyjnych w szkole ale znowu nie za bardzo wiem jaką szkołę wybrać. Macie jakieś doświadczenia w takim temacie? Jakieś szkoły / native speakerów do polecenia (właśnie w klimacie konwersacji BE)? Z góry wielkie dzięki za pomoc!
Ale chodzi Ci o zajęcia z business english czy konwersacje? Bo to chyba tez zalezy czego konkretnie oczekujesz, te dwa kursy to dwie calkowicie rozne rzeczy nastawione na coś całkowicie innego
Hahaha ja ostatnio też poruszałam temat szkoły w Krakowie więc teraz będę jako specjalista, bo wtedy dzwonilam chyba wszedzie lol Ja mam zajecia z nativem indywidualnie i od tego zaczęłam, a teraz jeszcze chodze na kurs konwersacyjny do tej samej osoby w szkole na Michałowskiego (zaraz koło Karmelickiej) i jest ogromny postęp! Czuje się dużo lepiej w rozmowie, w sumie już nie potrzebuje zdawac egzaminu wiec skupiam się tylko na tym zeby czuc sie swobodnie. Wszystko zależy od tego na czym Ci zależy. Dla mnie taka kombinacja jest naprawdę fajna, założę się też ze na olx ewentualnie znalazlabys taniej zajęcia indywidualne. Ta szkoła to Inter Lang & Text, zresztą z polecenia tutaj :D
Masz z tą samą osobą wszystko? Nie wolisz się oswoić z rożnymi akcentami?
W sumie może i racja ale akurat moja nauczycielka bardzo mi podeszła od samego początku, więc po co to zmieniać? :D założe się że w ILT mają duży wybór, ale akurat dla mi wszystko podeszło super :D
Aaa i ta moja nativka ma na imię Caroline. Wydaje mi się, że pracuje tylko w Inter Lang & Text, ale jeśli chcesz to zapytam ją o zajęcia przez internet, czy w ogóle coś takiego prowadzi :D
Ja w sumie chodziłem do Gama College, dobry zbieg okoliczności, bo jak teraz patrze na mapę to jest na dokładnie tej samej ulicy co ten Twój Inter Lang & Text dom.roj. Niestety ja nie byłem aż tak zapalonym kursantem i szczerze mówiąc zrezygnowałem szybko. Chyba kursy standardowe to nie moja bajka :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka praca

 »

Nauka języka