Jaka szkoła językowa najlepsza?

Chciałabym zacząć kurs j. angielskiego na poziomie C1. Zastanawiam się, która szkoła językowa w Warszawie byłaby w porządku, a jednocześnie nie wpędziłaby mnie w kredyty. Czytałam wiele negatywnych opinii na temat Speak-up, więc raczej sobie odpuszczę zwłaszcza, że ponoć ich kursy są horrendalnie drogie. Właśnie... Co do kwestii finansowych - jestem w stanie zapłacić za jeden semestr max. 1200 złotych i ani złotówki więcej. Co do wymagań już ściśle związanych z kursem to raczej nie mam ich zbyt dużo - chodzi mi głównie o dobrych lektorów, małe grupy i nacisk na mówienie i słownictwo. Z gramatyką, czytaniem i pisaniem nie mam problemu, ale chciałabym właśnie rozszerzyć słownictwo i dużo mówić, mówić, mówić, żeby się w końcu przełamać jakoś. Nie jestem też zainteresowana kursem pod egzaminy różnego rodzaju - chodzi mi o kurs ogólny. Macie jakąś godną polecenia szkołę językową?
poszukaj starszych postow o szkolach. Wytlumacz nam co to znaczy: 'dobry lektor'
Na twoim miejscu ja bym poszukala prywatnego nativa z udokumentowanych doswiadczeniem...bo jak sama mowisz potrzebujesz 'nauczyc sie mowic'.....slownictwo mozesz sama rozszerzyc przez czytanie dobrych lektur.
Tak jak pisze terii ten wątek jest mocno rozbudowany i można znalezc dużo postów w podobnych wątkach. Z mojej perspektywy kryteria na których ci tak zależy spełnia właśnie English For You. W każdym kursie jest lektor polski od gramatyki ale także i native speaker, który rozwija konwersację. Ze swojego doświadczenia bardzo rozwinęłam w tej szkole właśnie mówienie, wzbogaciłam słownictwo, poznałam szereg wyrażeń idiomatycznych. Wszystko to odbywa się w bardzo małych grupach dobranych wiekiem i poziomem zaawansowania. Tematyka zajęć jest przy tym bardzo ciekawa i indywidualnie dobierana do każdej z grup. Jest przyjemnie, fachowo i kameralnie. Szkoła specjalizuje się tylko w języku angielskim. Inną szkołą podobnie funkcjonującą w Warszawie jest Angloschool. Szanująca się firma długo na rynku. Możesz jeszcze próbować uderzyć do ANY. Zatrudniają native speakers z USA i stawiają na speaking. Można też iść drogą terii i wybrać prywatnego lektora, ale problem jest rzeczywiście w weryfikacji poziomu lektora.Inna sprawa jeżeli jest z polecenia.

« 

Nauka języka

»

Pomoc językowa