Jaki kurs internetowy do angielskiego wybrać?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Chciałbym rozpocząć naukę języka angielskiego,ale przez system pracy niestety nie mogę wziąć udziału w kursie stacjonarnym. Jaką szkołę internetową czy platformę do nauki języka możecie polecić w której nauczę się słówek, zwrotów,gramatyki wraz z dostępem do lekcji przez np. skype?
Obecnie większość szkół, które działały tylko w formie stacjonarnej oferują kusy online. Wiadomo Covid. Nie ma już tak bardzo znaczenia gdzie szkoła się znajduje, jaka jest lokalizacja. Chodziłam jakiś czas temu stacjonarnie do English For You. Obecnie uczę się w tej szkole online. Muszę napisać, że jakość kursów jest tak samo dobra przez platformę. Niektóre nawet rzeczy wychodzą lepiej. Np. zadania ze słuchu. Każdy tak samo dobrze słyszy. Fajnie wychodzą też różne ćwiczenia multimedialne. Najważniejsze wybierając szkołę spojrzeć na metodę nauki. Dobrze aby w kursie był Native speaker. Tak właśnie jest w kursie online w English For You. Gramatykę obczaja polski lektor, native prowadzi rozmowy. Dobra opcja na naukę języka. Podobnie jest zresztą w Angloschool. Obie szkoły są z Warszawy, ale w przypadku online nie ma znaczenia. U mnie w kursie jest Pan z Niemiec i Pani z Norwegii( oboje Polacy, którzy tam mieszkają)

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia