Stawka godzinowa brutto na umowę o pracę

Temat przeniesiony do archwium.
Dzień dobry,

pracuje w szkole językowej i chciałabym zapytać Państwa jak wyglądają stawki godzinowe brutto dla lektora na umowie o pracę w szkołach gdzie Państwo pracują/zatrudniają lektorów. Z góry dziękuję za pomoc.
Uczę w przedszkolach w ramach własnej działalności gospodarczej, prowadzę lekcje po 30 min. Mam stawkę 5[tel]zł za lekcję. W ubiegłym roku stawka za lekcje w szkole językowej 50 zł/50 min. To 1[tel]zł za godzinę zegarową. Nie uczę już w szkole językowej, bo mam mnóstwo godzin w przedszkolach i jak za taką stawkę, tyle mi wystarczy.
Na umowie o pracę nie mam pojęcia jak to wygląda. Sporym kosztem są dla pracodawcy składki ZUS, itd. Sądzę, że pracując jako lektor na umowie o pracę nie ma szans na wyciągnięcie stawki, którą się zarabia wystawiając samodzielnie faktury, nawet z uwzględnieniem kosztów Zus.
Cytat: Mary.Clark
W ubiegłym roku stawka za lekcje w szkole językowej 50 zł/50 min. To 1[tel]zł za godzinę zegarową.

coś tu nie pasuje
Chodzi mi o aktualną stawkę w przedszkolu. Mam 50- 60 zł za 30 min co daje 1[tel]zł za godzinę zegarową. Stawka 50 zł za 50 min dotyczy współpracy ubiegłorocznej ze szkołą językową.