OSZUŚCI z....partnera - niestety

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, chciałem przestrzec wszystkich zamierzających w niedalekiej przyszłości rozpocząć naukę języka obcego na terenie województwa śląskiego. Bardzo starannie wybierajcie szkoły do których zamierzacie uczęszczać aby nie przytrafiło się wam to samo co mnie. Początkiem lutego zapisałem się do szkoły JDJ Bachalski Partner w Bielsku. Już po pierwszych zajęciach dowiedziałem się nieoficjalnie, że dalsza działalność szkoły stoi pod znakiem zapytania. Od razu złożyłem rezygnację i poprosiłem o oddanie niewykorzystanej kwoty (nie podpisałem umowy, więc miałem do tego prawo a poza tym szkoła już nie funkcjonuje i nie mam możliwości kontynuowania zajęć). Niestety pieniędzy nie otrzymałem do tej pory i wygląda na to, że będę się mógł o nie ubiegać wyłącznie na drodze sądowej - tak też zrobię. Kierownictwo szkoły - Mariusz Grzemski i Monika Stachura okazali się, nieukrywając, zwykłymi OSZUSTAMI. Nie spodziewałem się tego, szczególnie po szkole z logo JDJ. Pozdrawiam
Nie ma się co dziwić, sam korzystałem z usług JDJ Bachalski (na szczęscie tylko W&T) i są one poniżej krytyki. Poza tym mam znajomego, który tam pracował i starał mi wytłumaczyć dlaczego tak jest. W każdym razie wszystko się sprowadza do tego, że kierownictwo firmy jest nieodpowiedzialne i ma wszystko w ..... . Poza tym obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam i mam nadzieje, że będziecie unikać tej instytucji
If you had made a payment for services which the company failed to provide and if the company has now gone into liquidation then the only action you will be able to take is to inform the liquidator of your interests as an unsecured creditor. If there is enough money in the company\'s coffers after repayment of debts to the secured creditors (if they have received no personal guarrantees from the directors or if they choose to pursue the company in any event) then all other creditors will be entitled to payments in relation to their claims. It is unlikely however that you will be able to recover in such circumstances more than \"a penny in a £\". If the company continues to trade then you can make a claim for debt and if not satisfied you can instigate insolvency proceedings against it.
przykreee