Szkoła jezykowa w Londynie

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałem się dowiedzieć czy macie jakeś doświadczenia z nauką angielsiego za granicą najlepiej w Londynie. Czy załatwiac przez polskego pośrednika w kraju czy lepiej (czyt. taniej jest załatwić na miejscu). Następna sprawa to wyjazd czy potrzebna jest wiza, czy może się tak zdażyć że zawrócą mnie na lotnisku, w jaki sprosób ich przekonać że się przyjechało na naukę a nie np. do pracy.
Wizę do Wielkiej Brytanii otrzymuje się na granicy, przynajmniej jak się jedzie autokarem, a jak samolotem to pewnie tu w Polsce na lotnisku. Trzeba udokumentować, że zapłaciło się za kurs w szkole językowej, czyli miec jakieś potwierdzenie od nich. Na granicy pytaja o różne rzeczy, gdzie się zamierza zamieszkać, ile ma sie ze sobą pieniędzy itd.
Ale mam nadzieję, że już będzie coraz łatwiej z tymi wizami, no bo w naszej perspektywie UE. Pozdrawiam. Bibi.
Polecam skorzystanie z oferty szkół należących do programu akredytacyjnego British Council "English in Britain" - należą do niego sprawdzone, pewne szkoły, oferujące wysoki poziom usług, poddające się regularnym kontrolom jakości. Szkoły są rozsiane po całej Wlk. Brytanii, oferują różnorodne kursy na wszystkich poziomach i o różnej tematyce.
http://www.englishinbritain.co.uk/

« 

CAE - sesja letnia 2003