Angielski w Krakowie...

Temat przeniesiony do archwium.
Witam ! Pomóżcie w wyborze bardzo dobrej szkoły językowej w Krakowie, jest ich tak wiele, ceny dość wysokie, chciałbym płacić za jakość. Jestem dość wymagający, chciałbym nauczyciela z poprawną fonetyką i chęcią do pracy. Pozdrawiam wszystkich........
Cześć, moim zdaniem Inter Lang&Text, ja jakiś czas temu miałem podobny problem, przeniosłem się na studia do Krk i szukałem dobrego kursu angielskiego, pochodziłem po wielu szkołach, popytałem wśród innych ludzi i zapisałem się do ILT, chodzę tam już 3 semestr i jestem bardzo zadowolony, owszem czasem trzeba się samemu przyłożyć ale to wynika z tego, iż oni wymagają też zaangażowania od kursantów, ale dzięki temu szybciutko podciągnąłem się w ang, nauczyciele są moim zdaniem kompetentni ale przy tym też mili a do tego warunki mega komfortowe, zresztą wejdź sobie na www.ilt.pl tam masz wszystko

narq
Ja chodzę drugi semestr do Gama Bell i jestem bardzo zadowolona.Lektorzy są bardzo kompetentni i zywiołowi. Atmosfera na zajęciach bardzo mi się podoba. Oczywiście w każdej szkole ważne jest również to na jakiego lektora trafisz, gdyż jedni mają lepsze podejście a inni mogą przynudzać.Mi jak narazie dopisuje duże szczęście, gdyz po pierwszym semestrze przeniosłam się do innej grupy (gdyż poprzednia mi się nakładała z zajęciami na uczelni), i myslałam że nie trafię już na tak fajnych prowadzących,a tu takie miłe zaskoczenie!! :) Polecam.
Z różnych opinii wiem także, że ILT jest również bardzo fajna :)
Odradzam World Comunication na Westerplatte i Lincolna.
Duże dzięki, napisz z kim miałaś zajęcia... Pozdrawiam....
W ILT mam z Helen, super babka, aż chce sie chodzic, naparwde można duzo skorzystac na jej zajęciach

pzdr
Czy Helen to native-speakerka ? Na jakim poziomie jesteś ? Pozdrawiam.......
Tak Helen to Brytyjka, z tego co wiem to ona uczy mniej wiecej grupy FCE i wyżej:)
a jakie sa ceny w tej szkole inter-lang? na ich stronie nie moglem znalezc
Nie polecam Inter Lang & Text. Sekretariat to wizytówka szkoły. Panienka, która tam urzęduje skutecznie zniechęca do bliższych kontaktów ze szkołą.
Hmm, jak na każdym forum, sa opinie za i przeciw. Ja mam absolutnie odwrotne zdanie co do Inter Lang&Text. Nim wybrałem szkołę byłem chyba w 7 innych i właśnie w ILT zostałem świetnie przyjęty. Osoby w sekretariacie, były kompetentne, miłe i profesjonalne. A samo wyposażenie i wnętrza mnie olśniły. Do tego poziom szkoły okazał się świetny, dużo wymagają, ale (przynajmniej w mojej grupie) jest super atmosfera i zrobiłem napradwe duże postępy. Więc jeśli o mnie chodzi bardzo polecam.
Ja tez mialam takie samo wzrazenie - chociaz nie jako student.
Hi Terri, I feel like taking :)
Hit me on Skype, would you ?
ja moge polecic accent - ucze sie tam od prawie 2 lat, do tej pory miałam zajecia w sumie z 3 lektorami kazdy z nich byl swietny :)
troche sie nasłuchałam od znajomych po anglistyce na temat uczenia... i wiem, że metoda, która stosują w accencie jest naprawde przemyslana i skuteczna, sama widze ze nareszcie nie boję sie mowic po angielsku kiedy potrzebuje sie dogadac
ucza sie tam w grupach nie wiekszych niz 7 osob, mysle ze to jest duzym plusem tej szkoly
i jeszcze jedno - jezeli znajdziesz kurs semestralny za 6 stów albo jeszcze mniej, to musisz wiedziec, ze trafisz albo na sporą grupe (nieraz 12 osób), albo na kiepskich nauczycieli...
Hej. Jak wyglada sprawa z bezpłatnym pakietem w Lingualand? Planuje sie tam zapisac bo ide na studia do krakowa. Zdałem w czerwcu FCE na B i chciałbym sie przygotowywac do CAE. czy gratis sa konwersacje? Na jakiej to wygląda zasadzie? Kiedy to sie odbywa i czy w ogole warto? Dzieki za wszelki info o tej szkole i pozdrawiam!
Ja jestem wierna poliglocie. Zawsze miałam b. dobrych lektorów (pozdrawiam Jaya, Johna, Roya). Sprawdzałam ceny wczoraj, konkurencyjne. Lekcje sa przynajmniej 45 minut, a nie jak w niektórych szkołach 40 !!! Przez cały rok daje duza róznicę.

Poliglocie daję piątkę! Namawiam znajomych, może dostanę jakis rabacik
Pozdrawiam
magda
nie polecam Lingualand, uczęszczałam tam przez 1 semestr
plus to cena, zajęcia z nativem były ok, ale tylko pod względem speakingu
niestety, grupa była duża, więc i to nie działało, jak powinno

polska lektorka - kompletna porażka, zero charyzmy, ludzie przysypiali na jej zajęciach, dochodziło do momentów, że, jako iż były to zajęcia zblokowane, kursanci zwiewali z jej lekcji, mimo że przecież za nie zapłacili
kompletnie nie potrafiła zainteresować uczestników

jednak tak jak wszędzie, dużo zależy od lektorów, na jakich się trafi (możliwe, że miałam pecha) oraz od grupy

mam natomiast dobre zdanie o British Council - drogo, ale świetnie
Ja dużo dobrego słyszałem o Axon, nie zajmują się tylko kursami językowymi, ale też informatycznymi. Zastanawiam się nad zapisaniem do tej szkoły, ale na razie pracuje i muszę dokończyć licencjat. Axon ma własny autorski program i nastawiają na komunikację, dlatego kurs u nich mnie interesuje.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego