chce do szkoly w anglii....

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc! mam 17 lat i koncze 1 kl liceum. Jednak chcialabym wyjechac do szkoly sredniej i zaczac ja od poczatku w anglii. Chcialabym wyjechac juz w wakacje,za 2,3 miesiace. Jesli oczywiscie pojawily by sie osoby chcetne aby mi towarzyszyc,zapraszam:) najchetniej chcialabym zatrzymac sie tam u jakiejs rodziny,zyc normalnym tamtejszym zyciem. Czy moglibyscie napisac o tym wszystkim CO I JAK?? ILE KOSZTUJE?? Najwiekszy problem to wlasnie pieniadze...wyjechalabym juz w tej chwili,rodzice tez by mnie puscili,ale poprostu nie maja pieniedzy...a jak tak chce tam wyjechac...ODZYWAJCIE SIE: [gg] ,mail: [email]

DZIEKI
czajska-
nie piszesz jaki znasz poziom jez. ang. W wieku 17 lat - idziesz studiowac na 'A' levels do college.
Nie rozumie czegos tutaj - czy po prostu myslisz, ze mozesz zatrzymac sie u rodziny, ktora bedzie cie karmila, opiekowala sie, wychowywala, wydawala na szkole itp - za 'darmo'. Nikt tego nie zrobi, kazdy przeciez ma swoje dzieci (na ktore wydaje sie juz nie male pieniadze)
Niema takiej mozliwosci zebys sama przyjechala i gdzies sama mieszkala i chodzila do szkoly - bo kto za to wszystko zaplaci? A po prostu nie dasz rady tyle zarobic, zeby siebie i mieszkanie utrzymac.
Najlepiej to zdaj mature w Polsce, a wtedy poszukasz pracy w UK.
A co Ci sie do tej Anglii spieszy?
Tak jak mowi terri lepiej poczekaj do maturki apotem mozesz tu na studia przyjechac.
Nikt cie tam nie bedzie utrzymywal,a podrugie czytajac tego posta stwierdzam ewidentnie--najpierw trzeba dojrzec a potem podejmowac decyzje jak np wyjazd za granice
polceam Frances King w Londynie
a .. irlandia jest tansza

« 

Business English

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia