Kurs wakacyjny w Warszawie...

Temat przeniesiony do archwium.
Chciałem sie zapytać czy znacie jakies fajne oferty kursów wakayjnych w Warszawie... Bardzo przekonuje mnie kurs General English w Archibaldzie i czytalem ze ogolnie fajna szkola... Co o niej myslicie? Moze widzieliscie tez jakies inne ciekawe kursy wakayjne? Najlepiej 4 lub 3 tygodniowe, bo jestem z Płocka i nie cce na dluzej jechac... szukałem juz troche, ale kazda szkola w zasadzie ma dobra oferte(tak mnie sie wydaje, ale zawsze troche nakłamią)... Znacie jakies ogolnie dobre szkoly i dobre kursy do 1000 zł, moj poziom to fce... Dziękuje z góry za odpowiedzi...
Znacie jakieś???
ja na zadnym takim nie bylem.

co do archibalda, to mam przeczucie ze to dobra szkola.

tak, jedynie przeczucie bo bylem u nich na rekrutacji/kwalifikaci i wygladalo to bardzo profesjonalnie (nie, jak w przypadku szkoly tfls do ktorej ostatecznie trafilem z powodu ceny).

wydaje mi sie, ze szkola trzyma dobry poziom, ale jest droga.
zwroc uwage, ze oni zwykle podaja cene za 30, 40 godzin podczas gdy inne szkoly 50, 60.

archibald mial tez fajny bajer - jakies piatkowe spotkania uczestnikow kursu wieczorami w knajpie.

ale, jak pisalem. ja przygode z archibaldem zakonczylem na etapie kwalifikacji, wiec wszystko sa to tylko moje przypuszczenia. moze sie kiedys tam zapisze, ale blokuje mnie troche cena.

pzdr
W Archibaldzie na wakacje oferują 50% zniżki, czyli całkiem rozsądne pieniądze, bo normalnie jest raczej dość drogo. Ja akurat nie chodziłam na kursy wakacyjne, ale mam już za sobą kurs konwersacyjny (English in Action) i niedługo kończę General English. Generalnie jestem zadowolona, chociaż jak na innych postach, przychylam się do opinii, że bardzo dużo zależy od tego na jakiego lektora się trafi.
Archibald (to obok Berlitz) najlepsze szkoły w Warszawie i chyba w ogóle w Polsce. Nie jest to moja opinia, ale znajomych (dwóch kumpli na filologii UW, kumpla, który uczył się w Berlitz dwa i pół roku i zdał CAE i paru innych osób). Archibald to najlepsza szkoła i ich kursy należą do drogich, jednak jak się weźmie pod uwagę okresowe promocje (np. teraz 50% na kursy wakacyjne), to się okazuje, że już nie są drodzy, a wręcz są tani. W innych szkołach podobne kursy potrafią być droższe od kursów w promocji u Archibalda. POLECAM! Sam się prawdopodobnie do nich zapisze po wakacjach na kurs konwersacyjny...
Czy mają tam inne jezyki. Wschodnie? Jakie są ceny? To, że rabaty to mało informacji. Rabaty ale od jakiej ceny wyjściowej ?
Wiesz co do rabatów: Cena wyjściowa jest spora, ale rabaty są też spore, więc w rezultacie cena jest porównywalna bądź nieznacznie wyższa (góra 15-20%) w porównaniu do szkoł o których mówi się że są "dobre". A te są bardzo dobre!

Polecam: www.archibald.pl i www.berlitz.pl

Interesowałem się tylko językiem angielskim, nie doradze odnośnie innych języków.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie