SZKOŁA KONWERSACYJNA W WARSZAWIE

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
mam pytanie-jakie szkoły językowe na terenie Warszawy polecacie??, chodzi przede wszystkim o nacisk na konwersacje. Jest to dla mnie bardzo ważne, bowiem wyjeżdzam we wrześniu, a językiem angielskim nie potrafię posługiwać się swobodnie. Potrzebuje szkoły, która przez okres wakacji sprawi cud i nauczę się swobody i płynności w mowie. Bardzo proszę o opinie i pomoc...
Konwersacje z lektorem prowadzi Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego. Z tej usługi możesz korzystać nawet wtedy gdy nie jesteś uczestnikiem ich kursu.
Archibald i Berlitz - dwie najlepsze. Pisałem więcej na ten temat, więc nie będe się powtarzał (użyj opcji "szukaj").

Jerzy.
polecam ci konwersacje w eskk. Przez telefon lub przez skypea. Lektorka jest tak niesamowita, ze wlasciwie zatracasz poczucie, czy rozmawiasz ot tak sobie, czy rzeczywiscie robisz jakaś lekcję. Mozesz sobie na taka konwersacje wybrac temat (z biblioteki dostepnych) albo ona sama cie poprowadzi w dowolnym temacie. To jest naprawdę niezłe. Weź sobie zobacz na http://www.eskk.pl/konwersacje/

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie