Tarnów - jaka szkoła językowa

Temat przeniesiony do archwium.
prosze o polecenie mi jakiejs szkoly w Tarnowie. Mocno zastanawiam sie nad szkola ESCS English School of Comunication Skills ... zalezalo by mi glownie na mowieniu, dlatego tez fajnie by bylo gdyby zajecia byly z native speaker'ami. Chodzi mi o kurs teraz czyli w wakacje.
Najlepsza metoda-idź do szkółki w czasie zajęć, zagadaj do kogoś na korytarzu i popytaj o wrażenia.
Albo inna: wejdź na stronę PASE i sprawdź czy jakieś szkoły w twoim mieście mają ich rekomendację
Niektórzy uważają,że ten certyfikat nie jest do końca miarodajny ale zawsze to jakiś pomiar jakości.
A co do native'ów -sprawdź czy mają przynajmniej DELTA lub CELTA by mieli elementarne pojęcie o dydaktyce i gramatyce.
na pase jest tylko Brytania spośród szkół Tarnowskich ... w Brytanii tez native speakerzy legitymują się certyfikatami TEFL lub CELTA. Ale wydaje mi sie ze to o niczym nie rpzesadza aczkolwiek pewnie plus dla tej szkoly. Moze ktos z tego forum uczyl sie w Brytanii lub ESCS w Tarnowie i powiedzial by mi cos wiecej o tych szkolach ?

« 

Pomoc językowa