Katowice Europa2000

Temat przeniesiony do archwium.
czesc waham sie pomiedzy Europa 2000 a Empikiem w Katowicach. Prosze o opinie - trudny wybor. A moze ktos moze mi polecic inna szkole????
Dzieki
Ja chodziłem do Europa 2000 w K-cach i sobie chwalę. Zdałem CAE w czerwcu tego roku. Niektórzy jednak narzekali. Ile osób tyle opinii. Na pewno jest to szkoła niedroga. Dużo tańsza niż IH a jakość kształcenia porównywalna, bo tam też chodziłem. Do tego kawa, herbata i egzamin mock gratis. O empiku nie wiem nic bo tam nie uczęszczałem. Pozdrowienia.
Dodam jeszcze ze cena za roczny kurs np. CAE wynosi ok. 1600 pln i zawiera podrecznik z cwiczeniowka. Inne szkoly tego chyba nie maja.
a po ile osób w grupie jest?
Osob w grupie jest maks. 12 , ale praktycznie zawsze 3 lub 4 osob nie ma, czyli zostaje w praktyce 8 lub 9. Ale jest maly problem. Ponoc wpłacając pierwsza rate zobowiazujesz sie placic do konca kursu, czyli caly rok. Nigdy z tego nie korzystalem i z kursu nie rezygnowalem, tak wiec nie wiem jak jest w innych szkolach w tej kwestii.
Witam

Zamierzam się zapisać na angielski, na początku zastanawiałem się nad Speak-up ale do tanich to on nie należy. Słyszałem od znajomego że dobrze uczą w Europa2000 tylko że on chodził do Tychów. Chciałem się dowiedzieć jak jest w Katowicach :) Jakie plusy / minusy ;)

Te komentarze co znalazłem to są sprzed kilku lat ;) a chciałem się dowiedzieć jak jest teraz :)

Pozdrawiam
Robert
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe