Szkoła języków Warszawa - Ursynów

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, zamierzam się zapisać do szkoły językowej na Ursynowie. Moj poziom z ang jest przecietny (94 % z podstawowej matury o ile to jest jakimkolwiek wyznacznikiem). Szukam dobrej szkoly w ktorej bede mogl sobie latwo dobrac godziny. Nie jestem z Warszawy wiec nie wiem jakie szkoly sa dobre. Poszukuje takze szkoly w ktorej zajecia nie beda w duzej grupie oraz nie bedzie astronomiczna cena. Bylem dzisiaj w Speak Up. Troche drogo, ale ciekawa oferta (troche sie jednak boje ze to tylko pieknie brzmi). Duzo o tej szkole czytalem zlego ale w wiekszosci byly to "wrzuty" na cene i na trudnosci z wypisania sie. Prosilbym o konkretne opinie o szkolach. Jaka atmosfera, poziom, nauczania, lektorzy, ilosc osob w grupach, mozliwosc dostosowania godzin lekcyjnych. W kregach moich zainteresowan orpocz Speak Up jest Profi Lingua, Bristish School, Englsih Best Way, Felberg i Speak and Spell. Jeszcze raz prosze o konstrukywna krytke i opinie poparte czymns :) a nie ze szkola jest do kitu albo fajna. bo to mi nic nie powie:P pozdrawiam :)

 »

Pomoc językowa