Pomozemy kobiecie w wieku 25-45 lat znalezc prace oraz oddamy do dyspozycji pokoj w zamian za...

Temat przeniesiony do archwium.
Witamy

Wraz z zona oferujemy pomoc w wyjezdzie do UK, oraz pomoc w znalezieniu pracy, dopelnieniu formalnosci i zamieszkanie z nami w milej, przyjacielskiej atmosferze.

Dzieki temu osoba chcaca wyjechac do UK nie bedzie musiala jechac w ciemno oraz bedzie miala wsparcie i darmowy dach naglowa.
To jest wymierna oszczędnosc rzedu £350 miesircznie, tyle bowiem kosztuje wynajecie pokoju.

W zamian oczekujemy trzygodzinnej pomoc przy dwojce dzieci, po godzinach pracy zawodowej.

Oferte kierujemy do Pani w wieku 25-45 lat, ktora choc w stopniu podstawowym porozumiewa sie w j. angielskim, jezyk bedzie potrzebny w pracy zawodowej.

Osoba ta rowniez musi byc komunikatywna, przyjacielska, otwarta, lubiaca dzieci, dbajaca o porzadek, nie posiadajaca nalogow oraz najlepiej by byla samotna, poniewaz takie osoby latwiej znosza rozstanie z Polska i nie musza czesto do niej jezdzic.

Poza tym osoba ta musi byc pracowita i przygotowana na ciezka prace fizyczna. Taka prace najczesciej wykonuja w UK ludzie slabo poslugujacy sie j. angielskim.

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie swojej oferty badz ewentualnych pytan pod adres e-mail: [email]
Witam mam 20 lat i chciałabym wyjechać do pracy do uk. Mój angielski jest podstawowy. Czy jest ktoś kto mógłby mi pomóc w załatwieniu formalności i znalezieniu jakiej kolwiek pracy na początku w zamian oczywiście mogę zaoferować pomoc przy opiece przy dzieciach. Jestem osobą bez nałogów. Nie mam nikogo znajomego dlatego proszę o pomoc jeśli ktoś byłby w stanie pomóc.
Muszę spytać co sądzicie o kims kto ma 20 lat ? Angielski średni,pracy szukam raczej w hotelach, opiekowałam sie juz dzieciakami, a tu właściwie planuję nie wracać

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie