Kurs językowy na Malcie !

Temat przeniesiony do archwium.
Witak wszystkich . Chciałam zapytać czy był ktoś na kursie z języka angielskiego na Malcie z biura Sprachcaffe i mógłby podzielić się opinią . Bądź był tam na kursie wakacyjnym z innym biurem. Poważnie myślę , zeby pojechac na kurs dla dorosłych na Malte w wakacje dlatego pytam i z góry dziękują za opinie :) Pozdrawiam K.K
Wprawdzie nie byłem, ale znam osoby, które z takiego kursu skorzystały i podobno temperatura wykańcza :P
Nie lepiej pojechać np. do Cambridge gdzie mówią angielskim z pięknym, wyraźnym akcentem?
Mi wysokie temperatury nie przeszkadzają :) poza tym kurs na Malcie jest tańszy niż w Cambrige :) a jeszcze połączenie nauki i przełamywanie barier językowych w takim klimacie bajka... :) Pozdrawiam
No nie wiem, wydaje mi się, że lepiej przyzwyczajać ucho do angielskiego z native speakerami.
Poza tym, każde miejsce ma swój wyjątkowy klimat. Cambridge jako miasto uniwersyteckie jest wręcz idealne do nauki języka. Niektóre z kursów odbywają się na terenie uniwersytetu, większość w tak zwanym 6th form college, gdzie przed lub po zajęciach, ale też podczas przerw, można zagadnąć rodowitych Brytyjczyków, uczniów tej szkoły. Oczywiście mówię o konkretnej szkole - Studio Cambridge.
Malta jest idealnym miejscem by uczyć się języka angielskiego. Panuje tam niepowtarzalny klimat - całe otoczenie sprzyja by pogłębiać znajomośc języka. Byłam tam dwa lata temu, a w tym roku planuje ponownie wybrać się ze Sprachcaffe.
Ja też planuje wyjazd, żeby się uczyć angielskiego, ale nie potrafię funkcjonować w gorącym klimacie, więc na Malcie nie mam szans.
Możecie mi polecić jakiś zimniejszy region Anglii?
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa