Szukam koleżanki na wyjazd za granicę

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, mam na imię Sylwia i mam 19 lat. Jakoś w czerwcu 2016r chciałabym wyjechać za granicę do pracy. Najbardziej interesuje mnie Wielka Brytania, jeżeli masz jakieś inne propozycje chętnie rozważe. Niestety w szkole uczę się języka rosyjskiego i angielski u mnie jest bardzo słaby. Wiadomo zawsze raźniej i łatwiej jest wyjechać razem :) jeżeli jesteś chętna, napisz :)
cześć, też chcę w wakacje jechać do pracy ale na miesiac sierpień. myślałam o jakiejś sieciówce.szukam osób do wyjazdu.
w wakacje mam 17 lat. angielski u mnie kontaktowy :)
Hej jestem Ola mam 20 lat ;). Bardzo chciałabym wyjechać do anglii w te wakacje ale nie wiem gdzie i też nie mam z kim. Jeśli masz jakieś pomysły pisz śmiało . Ja zastanawiałam się nad płatną praktyką w hotelu strona: workuk.pl ale naczytałam się niezbyt pozytwnych opinii i nie wiem czy to właściwy pomysł.
Hej ;) Byłam w Bristol 2 razy i planuje tam wyjechac jakos w maju,mam tam paru znajomych wiec jesli ktoras dziewczyna jest zainteresowana zeby ze mna jechac i cos wspolnie wynajac to piszcie smialo :) Mozna sie nawet zlapac jakos na fb :)
Hej w tym mc planuje wyjazd do pracy do Holandii ogrodnictwo , wyjeżdżam od paru lat .Proszę o kontakt bezkonfliktowe ,uczciwe dziewczyny [email]

 »

Praca za granicą