Pilnne!Czy mogę w samolocie przewozić płyty CD i f

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!Za kilka dni wylatuję do Bristolu(Anglia) liniami easyJet i mam pytanie odnośnie tego,czy mogę zabrać ze sobą do bagażu rejestrowanego (lub podręcznego) płyty CD i filmy DVD.Nie są to jednak oryginalne płyty tylko przegrywane z własnych oryginalnych.Ile ewentualnie mogę ich zabrać i czy musze uiszczać jakąs opłatę za nie.Czy ktoś się nie doczepi że to piractwo.Zaznaczam,że biorę je tam na własny użytek i nie mam nigdy zamiaru ich rozprowadzać:)Tylko fakt,jest ich trochę ponad 60:/Jeśli ktoś wie jak to jest to proszę o odp.
Nikt sie nie doczepi, nikt nie bedzie tego nawet ogladal; wazne jest abys nie miala ostrych przedmiotow w bagazu podrecznym (nozyczek, pilniczkow, obcinaczek) i po dzisiejsczych wydazeniach, z tego co slyszalem - zadnych cieczy (zadnych napojow, sokow itp. - ze wzgledu na podejzenie o ewentualny sabotaz). Takimi bzdurami jak pirackie kopie programow, plyt audio, Mp3 czy DVD nikt sie na lotniskach nie interesuje.
dzisiaj to pozwalali tylko paszport, bilety i pieniadze jako bagaz podreczny. Prosze sprawdzic w wiadomosciach. Zalezy kiedy sie wybierasz.
Generalnie, ja przewozilam CD, DVD itp w walizkach.
A co bedziesz robila w Bristolu? Ja mieszkam 20min od bristolu i jestem au-pair.
Hej!Ja wyjeżdzam na wakacje do chłopaka i będę tam 6 tygodni.A za 1,5 roku mam zamiar wyjechać tam na stałe,ale musze skończyć studia:-)Pozdrawiam.Pa!
Witam!Mam jeszcze tylko małe pytanie:-)Czy te płyty które Ty przewoziłaś były oryginalne,bo moje jak juz pisałam są przegrywane ale z oryginałów które posiadam(prawie wszystkie) więc jakby nie było oryginalne nie są:-)Żadnych ściągniętych z netu nie mam,więc chyba nie powinni się doczepić.I czy sprawdzali Tobie dokładnie bagaż czy nie.Ja nic oprócz rzeczy i kosmetyków oraz tych płyt nie biorę więc się nie boję o kontrolę,tylko wydaje mi sie to trochę krępujące:-/
Prawo stanowi, że możesz kopiować płyty na własny użytek. Także nie masz się czego obwaiać.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair

 »

CAE - sesja letnia 2006