Podróż z Victoria Station. Proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Szukałam na forum odpowiedzi na dręczące mnie pytania, ale ich nie znalazłam, więc postanowiłam napisać ten post. Szczerze powiedziawszy jesteście moją jedyną nadzieją, wiec będę dozgonnie wdzięczna za wszelkie wskazówki.4 lutego wyjeżdżam do Londynu na kurs językowy. Mam wylądować na lotnisku Gatwick, z którego dostać się muszę na Victoria Station(mam zarezerwowany bilet na Gatwick express, więc mam nadzieję, że nie powinnam mieć problemu z trafieniem na odpowiedni peron z lotniska) Schody zaczną się gdy dojadę do Victoria Station gdyż z stamtąd muszę wsiąść do metra i dojechać do Stratford(bilet na metro również mam zarezerwowany) Dopiero na stacji metra Stratford ma czekać na mnie osoba, która dowiezie mnie do domu studenckiego. Jeżeli moglibyście mi udzielić jakichkolwiek informacji ( czy trudno jest odnaleźć peron, z którego powinnam odjechać metrem z Victora Station do Stratford? Czy znajduje on się na terenie Victora Station czy będę musiała iść gdzieś dalej?)poprostu jakiekolwiek informacje, które mogłyby ułatwić mi podróż i uchronić przed atakiem serca :). Moja orientacja w terenie jest fatalna, a wyjazd zbliża się wielkimi krokami. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.
Pozdrawiam
Magdalena
hej mieszkałam na stratfordzie ;) Chobham Str. ciekawe miejsce duuuuuuuuużo hindusków i afro brytyjczyków ;) ale i mnóstwo ruskich :D fajna dzielnica. Z victorii nie ma problemu, nawet nie wychodzisz z budynku, jest metro, wejście obok Mc donaldsa ;) wsiadasz i masz dwie opcje: czerwona linia-jedziesz bezpośrednio na Epping albo Hainault a zielona (na Upminster) wysiadasz na mile end i przesiadasz się do czerwonej i jedziesz 1 przystanek ;) Musisz studiować uważnie rozpiski, żeby nie pojechać w drugą stronę, ale dasz radę, bo nawet szympans by się połapał ;)Nie ma obaw Londyn jest prosty ;) Ja też się wybieram ale nieco po Tobie;) POwodzenia, jakby co, pytaj ;)
załatwiałaś może przez Akademię Języka?
Dziękuję za wszelkie informacje. Jeszcze nie mam pełnych danych(na jakiej ulicy będę mieszkać i tym podobne) ale jak już wszystko otrzymam, a będę miała jakieś pytania to na pewno napiszę. Swój wyjazd załatwiam ze strony polska anglia i mam nadzieję, ze sprawnie tam działają.
Z góry dziękuje za wszystkie porady.
Magdalena
Metro w Londynie jest tak przejrzyste ze napewno nie zginiesz. Terasport w Londynie jest bardzo logicznie rozwiazany. Wez mapke jak wysiadziesz z autobusy i nie zginiesz powodzenia

www.summerjobs.pl transport w Londynie
Niewydaje mi sie by na jakiejs tam stronie były najaktualniejsze mapy...
Ja polecam stronkę główną transportu w londynie:
www.tfl.gov.uk

Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą