Au pair w Wielkiej Brytanii

Temat przeniesiony do archwium.
Hejka! Jak niejedna z Was zastanawiam sie nad wyjazdem do Wielkiej Brytanii jako au pair. Mam odnosnie tego kilka pytan i bede wdzieczna, jesli ktos udzieli mi na nie odpowiedzi.
1) Które biura sa najlepsze/najpewniejsze?
2) Czy jadąc do Wielkiej Brytanii trzeba wziąć ze sobą jakieś pieniądze? Tylko że te opłaty za pośrednictwa są tak duże, że raczej ciężko będzie coś jeszcze ze sobą zabrac-bo skąd...
3) Czy można wybrać sobie np. konkretne miasto, czy jestesmy "skazane" na to, co nam znajdą?
To by bylo na tyle. Jesli ktoś z Was był au pair'em/ką w Wielkiej Brytanii i bardzo proszę o informacje na ten temat! (np. czy rodziny są miłe, ...) Piszcie wszystko, co Wam się tylko nasunie do głowy.

Dziękuję z góry i pozdrawiam.
Piszcie na : [email]
Kto wie czy i gdzie w Irlandii sa zakłady obuwnicze.
dodam jeszcze ,że słyszałem w TV ,że poszukują do takich zakładów do pracy.Mój adres to [email] bede wdzięczny za informacje
Czesc :) wszystkim osoba ktore chca wyjechać wielkiej brytanii jako au-pair serdecznie polecam strone :http://www.4familycare.com/index.php
Zalogować można sie tu za darmo i wystarczy potem tylko czekac na interesujące propozycje. Ja dostaje ich kilka dziennie i juz sama nie wiem gdze mam co mam wybrać. pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia!!!!!
a ja jestem au pair w Wielkiej Brytanii. wiec moge ci odpowiedziec na kilka pytan. nie musisz jechac z agencji. ja znalazlam moja rodzine online. www.aupair-world.com sa naprawde mili. nie placisz za nic tylko za wlasna podroz. a ubezpieczenie mozesz sobie wykupic np w postaci karty Euro 26. rodziny sa mile ale nie mozesz dawac sie im wykorzystywac. pieniadze na poczatek by ci sie przydaly bo na pierwsza wyplate przeciez poczekasz tydzien. wybrac miasto sobie mozesz ale wtedy ograaniczasz znalezienie rodziny. a i pamietaj to ty masz wladze nad dziecmi a nie one nad toba:)
czesc!wlasnie planuje wyjazd do Wielkij Brytanii jako au pair! powiedz mi czy takie oferty przez neta są pewne! i czy rodziny chetnie biora opiekunki na okres wakacji?! poniewaz studiuje i chcialabym tu wrocic na smestr w październiku... a mogłabys zapytac moze jakichs znajomych tej rodziny, czy czaesm nie potrzebuja?! byloby swietnie! chtnie przesle Ci pare informacji o sobie, doswiadzcenie w opiece mam! moj email [email]
a tak wogóle mogłąbym Cie prosic o napisanie listi do rodziny?! co tam powinno sie znalezc? jakich informacje o osbie zawrzec najwiecej...a co jak w takim liscie znajda sie błędy ?! mogłabys mi pomoc?! Proszę...
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa