Byłam AU PAIR

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna
w sumie mi też się wudaje że 18 latek to wymóg . No ale może poszukaj we wszystkich biurach , może gdzieś się uda załatwić.Powodzenia
Czy ktoś może mi powiedzieć ile czasu czeka się na rodzinę do USA ??? Proszę również o info na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze biura? Z góry dziękuję !!!
ja jestem w Belgii jako au-pair, moja firma rowniez zajmuje sie wysylaniem dziewczyn do USA - ja ta firme polecam - nie zawiodlam sie gdy mialam problemy z wiza, zreszta jestem tu ponad 5 miesiecy a nadal dostaje e-maile z zapytaniem czy wszystko jest ok?? jak ktos jest zainteresowany niech pisze
a moglabys napisac co to za firma:)?
to au-pair anya
jak masz wiecej pytan to pisz na adres [email]
komplet dokumentow zlozylam 31.08 a 23.10 bylam juz w Belgii. Moja kumpela po 2 tyg zlozenia dokumentow miala propozycje 2 rodzin :-))
Ja jestem teraz w Bruxeli jechalam z ,,motyla,, podba mi sie z tego zwgledu ze jest tutaj wiele au pair od nich itd. moge polecic!!
Elka- a od kiedy jestes w Bruxeli???? Ja jestem blizej Antwerpii, tu jest nas kilka rowniez. Jak masz ochate pogadac to napisz e-maila :-)
pozdrawiam
W sumie nie mam kiedy bo mam prace tez w weekendy , dorabiam na sprzataniu ;) a powiedz mi jak tam sobie radzicie, starcza wam kiesoznkoweog na wydatki???
Elka- nie pytaj o wydatki :o))))) tragedia!!! dwa razy w tyg jezdze do Leuven na kurs - 100e idzie mi miesiecznie na same bilety, do tego jezdze jeszcze do Antwerpii min 2 raz w mies spotkac sie z dziewczynami - chyba nie zaoszczedze tu :o))))
No dlatego właśnie tak wypytuję i cieszę się ,że szefowa z mojego biura była na tyle kumata żeby mi dodatkową pracę załatwić.

Ale rzeczywiście kasa idzie
:o) no ja jestem po 5 wyplatach a mam 300e odlozone :o)) - i co najsmieszniejsze to to ze za miesiac moj facet do mnie przyjezdza i pewno znow bede na 0!!!
au-pair nie zaoszczedzi :o)
Gdzie byłaś i do jakiej rodziny trafiłaś?
J abyłam au pair w USA i bardzo ale to bardzo mi się podobało dlatego każdego zachęcam.
Chciałabym z tobą pogadać o tym wyjeżdzie ale nie mam stałego łacza może przez komórę?
Dla mnie to nie problem ale aktualnie jestem mothers help w Belgii więc rozmowa telefoniczna by CIę trochę wyniosła. No ale jak chcesz to nie ma problemu. mój meila w razie czego [email]
Pozdrowionka
No to trudno na razie liceum dopiero potem ruszam w drogę, oby szczęśliwą...
ja chcialabym wyjechac do anglii jako au pair , ale nie wiem do konca jak mam sie za to zabrac, czy ktos moze mi polecic cos konkretnego ?? bardzo prosze . Z dziecmi mam ogromne doswiadczenie wiec pewnie sibie poradze :)
Hej dziewczyny!!! Widze że kilka z was jest teraz w Belgii- ja też mam zamiar tam jechać dlatego proszę was żebyscie napisały jaki jest ten kraj z waszego punktu widzenia? Wiem że Belgowie dają największe kieszonkowe ale czy koszt utrzymania jest też wysoki? Jacy są wogóle ci Belgowie? I czy maiłyście problem z dogadaniem się z nimi? Ja mam zamiar jechać z językiem angielskim- znam go na średnim poziomie ;-p ale zastanawiam się czy oni dobrze mówią po angielsku wogóle?? A dzieciaki? I czy flamandzki jest trudny? Kurczę, mogłabym tak pytać bez końca......To może podam mój nr [gg] Proszę odpiszcie!!! ;-p
hej! ja tez chce pojechac jako operka do uk wiec napisz do mnie to jak cos razem poszukamy.moj mail [email]
Wszystkim którzy nie mogą sie zdecydować i nie wiedza jak sie do tego zabrać, aby wyjechać jako operka do anglii, moge polecić pewne biuro, któe jest sprawdzone, jak coś to piszcie :) [email]
hej , ja chce leciec do usa z biura cultural care, czy ktos moze powiedzic mi cos o tym biurze?
Ja byłam au pair w USA z ,,motyla,, była naprawdę fajnie , tym fajniejszy był fakt że u nch było taniej. Miałam dwie okleżanki , które pojechały ( z pewnej polskiej agencji) i jedna z nich nie otrzymała pomocy w pewnej ważnej kwestii w sumie nie wiem jak mi by pomogli gdybym miała problem. Na szczęście mój pobyt był udany Dlatego polecam ,motyl.a.. www.motyl.org.pl
Renna mozesz opowiedziec o swoim pobycie w Usa i o agencji !!! albo napisz an @ [email]
hej mozesz sie skontaktowac ze mna na mejla?z gory dzieki
Hej!
Ja aktualnmie jestem jeszcze aupair w Angli, ale chcialabym pojechac do USA w tym roku jako aupair. Chcialabym tam chodzic do jakiej szkoly tylko nie wiem kiedy one sie zaczynaja. Bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos mi napisal kiedy one sie zaczynja i czy oplaca sie isc wogle do takiej szkoly. To jest moj adres mailowy [email] Z gory dzieki
ja tez bylam( a wlasciwie jestem) au-pair w Anglii u czwartej(i mam nadzieje ostatniej) rodziny w Anglii. Jesli ktos ma jakies pytania to chetnie odpowiem. piszcie na mojego maila [email]
Hej! Planuje w tym roku jechać jako au pair do USA. Jeśli moge prosić osoby, które tam były o kontakt na maila: [email] byłabym wdzięczna :) Chciałabym wiedzieć więcej, np.z jakiej agencji jechałyście, w jakim mieście byłyście, na co uwarzać, o czym pamiętać, jakie zabawy, itp.
Wasze opinie, rady będą ważne. @Ida20 ja też wybieram sie z cultural care do USA.
Napisz prosze do mnie na maila (albo czy ja moge do Ciebie?), to porozmawiamy spokojnie.
Pozdrawiam wszystkie au pair!
Hej! Planuje w lipcu-sierpniu 2012 jechać jako au pair do USA. Jeśli moge prosić osoby, które tam były o kontakt na maila: [email] byłabym wdzięczna :) Chciałabym wiedzieć więcej, np.z jakiej agencji jechałyście, w jakim mieście byłyście, na co uwazać, o czym pamiętać, jakie zabawy tak szczerze mówiąc nie wiem jak się do tego zabrać chcę bardzo jechać ale nie wiem od czego zaczać prosze o porady na mojego meila (ps. szukam również osób które wybierają się też do USA razem będzie nam raźniej ;-);-) prosze pisać na meila;-) pozdrawiam ;-)
USA brzmi świetnie, tylko wymagają tam prawa jazdy którego nie mam i raczej nie zrobie, wiec trzeba chyba w moim przypadku pomysleć o jakims europejskim kraju. Dziewczyny co były au pair, możecie napisać jak było u Was z jezykiem? Obawiam się, ze nic bym z siebie na początku nie wydusila, ewentualnie jakie materiały pomogły wam w powtórzeniu słownictwa. Bylabym wdzieczna. Pzdr;)
Shley na poczatku wiadomo, ze moze byc ciezko ja na wakacje czy nawet w ciagu roku czesto rozmawiam po angielsku, mam sporo znajomych z zagranicy wiec nie jest zle ;) po prostu trzeba przelamac ta bariere jezykowa i potem juz sie nie mysl o czym sie chce powiedziec.
Zalezy kiedy chcesz wyjechac ale prawko moglabys zrobic, przyda Ci sie na cale zycie ;)
Ja wlasnie robie w sumie jeszcze bardziej zachecilo mnie to , ze w lutym bedzie zmiana przepisow i bedzie trudniej zdac prawko ;/
Oo ja tez planuje wylot w maju 2012 ;) Wiec juz powoli sie przymierzam do robienia aplikacji, filmiku otd. aby na styczen juz zaczac szukac rodzine, miec gotowe papier itd ;)
Zachecam do zagladania na bloga www.2aupair.blogspot.com
2aupair. blogspot.com (piszcie razem)

Pozdrawiam!
edytowany przez aguta93: 18 lis 2011
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 60
| następna

« 

Szkoły językowe