chce wyjechac z chłopakiem z prowork

Temat przeniesiony do archwium.
pomóżcie mi chce wyjechac z chlopakiem z agencji prowork dokumenty wysylam do Czestochowy -mila babka ze mna rozmawiala i zawsze jest mi pomocna,naprawde fajna, ale pozniej wysyla to do Warszawy wiec nie wiem co bedzie pozniej!!moze znacie inna agencje ktora zalatwia wyjazd dla par??bede wdzieczna za pomoc!!
hej! ja wlasnie jestem z czestochowy i tutaj tez składałam dokumenty. chce jechac na rok, wiec powiedziano mi ze zgłoszenie od rodziny dostanę dopiero w sierpniu, i ku mojemu zszokowaniu!! wczoraj dostałam telefon własnie z warszawy, ze moje dokumenty sa wysłane i czy ja mogę jechać wczesniej, nie skumałąm o co chodzi, wytłumaczyłam ze mam egzamin licencjacki itd. 2 godziny pozniej ta sama babka dzwoni ze rodzina sie po mnie zgłosiła! tyle ze chcą zebym wczesniej przyjechała ! mają dzwonic za dwa dni, boję się strasznie ale co tam :) nic się nie martw tym co sie stanie pozniej, bo nic innego jak tylko to ze wysyłają Twoje dokumenty a potem czekają na zgłoszenie rodziny, a potem do Ciebie dzwonią, a potem jka Ty masz pytania to dzwonisz do nich itd Jeśli masz pytania jakies inne to napisz do mnie: [email] albo na gg : 8026970
pozdrawiam serdecznie, paaa
zapomniałam że pytasz o pary, ale wydaje mi się że każda agencja może wysyłać pary, a to jka szybko znajdą Wam rodzinę lub rodziny zalezy od tego czy zgłoszą się takie które chcą mieć dwoch opiekunów do dzieci, lub dwie rodziny niedaleko od siebie cobyscie sie mogli widywać. tak mnie powiedziano, bo tez o to pytałam, no to pa

« 

Programy do nauki języków