chesz zostac au-pair w hollandi??..

Temat przeniesiony do archwium.
Hey wszystkim:) Jestem au-pair w hollandi i na prosbe mojej NIcole (host mother) szukam au-pair na moje miejsce.. jezeli chcesz zarobic dobre pieniadze i uczyc sie jezyka to trafisz w poprostu THE BEST rodzinke.. pracy nie ma duzo dzieciaki caly czas w szkole i jest duzo extra pracy (o ile bedziesz chciala) ja niestety musze wyjechac (ile mozna byc au-pair:):)) i szukamy nowej niani.. ale niestety.. MUSISZ ZNAC CHOCIAZ TROCHE HOLENDERSKI bo dzieciaki nie umia mowic po angielsku.. jak jestescie zainteresowane to dajcie znac.. zostawcie meila czy cus:).. dag wszystkim:)
a gdzie to, od kiedy i na ile?
czesc!!!nazywam sie magda od 3 miesiecy mieszkam w holandii blisko maastricht!!! nie mam pracy chcialam zapytac gdzie ty mieszkasz w holandii i od kiedy trzeba zaczac!!!ja mam duze doswiadczenie w pracy z dziecmi!!!nie mowie zbytnio po holendersku ale moge sie przylozyc czy mozesz mi napisac nieco wiecej???pozdrawiam goraco magda adres mail to [email] dzieki pz pz
hey:) rodzinka szuka juz kogos.. i.. ciezko im znalezc osobe ktora im odpowiada.. i dlatego dalam ogloszenie wlasnie tutaj.. ja mieszkam w Alphen Ann Den Rijn (wiec troche daleko od Mastricht) to jest miasto zaraz kolo Leiden.. niewazne ze nie umiesz po holendersku duzo mowic.. wazne zebys rozumiala dzieci.. nic poza tym.. ja sama po holendersku mowie tak ze.. lepiej zebym nic nie mowila:):) haha ale wazne ze z dzieciakami sie rozumiem.. a z reszta (starszymi) dogaduje sie po angielsku.. chcialabym wyjechac stad juz w maju (mam fajna prace na oku:) wiec jakbys dala rade to zaczac juz w maju (5ego) a jak nie to dopiero pod koniec czerwca.. zalezy od was.. potrzebuje tylko wiedziec trochu wczesniej.. aha.. dobrze ze jestes w hollandi bo oni chcieliby sie z toba spotkac wczesniej:) bedziesz mogla wtedy sama ocenic warunki do mieszkania i takie tam.. dajcie znac jakby co.. ciao:) Ola
ja bardzo chętnie wyjechalabym na początku lipca lub w polowie lipca tak mniej więcej do samego końca września. Bylam już au pair w Niemczech (rok), mam świetne referencje, dużo mlodsze rodzeństwo, znam bardzo dobrze angielski i także bardzo dobrze niemiecki. Świetnie gotuję:) Kontakt: [email]
hej lenka;) wlasnie poszedl meil do ciebie;).. see ya!!
Temat przeniesiony do archwium.