rodzina w Irlandii szuka au pair od 24.09

Temat przeniesiony do archwium.
sympatyczna rodzinka w Irlandii, Cork poszukuje mojej nastepczyni od 24.09.
rodzina ma 4 dzieci, ale mama nie pracuje i jest generalnie w domu
obowiazki:35 h/tydz pomoc przy dzieciach, zabawy z nimi w ogrodzie, pomoc przy ubieraniu, pomoc w drobnych pracach domowych jak odkurzanie, skladanie ubran (nie ma prasowania!)

rodzina oferuje wlasny pokoj,z TV, komputerem i internetem, 80E/tydzien
mozliwosc uczeszczania na kursy jezyka, mozliwosc korzystania z auta

start 24.09. na okres kilku miesiecy
rodzinka naprawde przesympatyczna!!!
chetnie odpowiem na pytania zainteresowanych osob
wymagane jest doswiadczenie z dziecmi i pogodne usposobienie
[email]
dodam tylko,ze ja chodze na kursy jezykowe 3x w tyg, koszt jednych zajec (1,5 godz) = 2 Euro
Byłaby zainteresowana ofertą pracy, mam 25 lat w tym roku skończyłam studia licencjackie i wychowuję 1,5 roczną córkę. Mieszkam w Warszawie.


Odpowiedź na moją ofertę proszę przesłać na email : [email]
hej , ja obecnie jestem au pair w UK - w Bristolu. Mam kolezanke ktorej bardzo zalezy na wyjezdzie. W tym roku zdala maturke, angielski srednio zaawansowany. Bardzo chcialabym jej pomoc bo wiem jak jej zalezy na tym wyjezdzie. Czekam na maila [email]
Pozdrawiam
dziewczyny, piszcie prosze na maila ktorego podalam, bo ja rzadko tu zagladam...
rodzina preferuje osoby po 20-tce, twierdzac iz sa bardziej odpowiedzialne i dojrzale,
wazne jest zeby au pair miala doswiadczenie z dziecmi, tzn. potrafila sie z nimi bawic, wiedziec jak pocieszyc, rozsmieszyc itp.
podaje ewentualnie moje gg:
8129281
aha i plis, piszcie tylko naprawde jesli jestescie zainteresowane i gotowe zaczac ok. 24 wrzesnia i zostac na conajmniej 6 do 9 mcy
dzieki
pozdrawiam
marlena
hej,
nadal aktualne!
coucou, nie ma chetnych?
jak Ci bardzo zalezy rozejrzyj sie tu na forum.widzialm przynajmniej 2 wpisy dziewczyn ktore chcialy jechac do Irlandii kolo wrzesnia i szukaly rodzinki.
pozdrawiam
PS az tak super masz rodzinke, ze chcesz im pomoc znalezc nastepczynie?
asia
hej, dzieki, juz sie zglosilo kilka osob! wlasnie debatujemy z rodzinka! a rodzinka jest cudowna naprawde!zaprzyjaznilismy sie, sa przeserdecznymi ludzmi! juz planuje ich odwiedzic, ja niestety wracam na studia, ale bede tu n apewno wracac,a i oni sie przywiazali do mnie, bylam ich pierwsza au pair.pozdrawiam
marlena
hej,
pisze tylko zeby poinformowac ze juz znalezlismy ta cudowna kandydatke, wiec dzieki za zainteresowanie rodzinka tym, ktorzy je okazali,
i powodzenia w szukaniu tak super rodzinki,jaka ja tu spotkalam!
pozdrawiam wszystjie au pair
marlena
Witam jestem barzdo zainteresowana ta praca gdyz uwielbiam przebywac z dziecmi natomiast wylot do Irlandii mam 26.o9.2006r umiem takze pozozumiewac sie j.angielskim.pozdrawaim
Witam jestem barzdo zainteresowana ta praca gdyz uwielbiam przebywac z dziecmi natomiast wylot do Irlandii mam 26.o9.2006r umiem takze pozozumiewac sie j.angielskim.pozdrawaim
Siedzę w Dublinie jako Au pair interesuja mnie kursy językowe.Czy podałabyś namiary na takie jak ty robisz? O jakiej porze są zajęcia ?jaka cena za kilka tygodni itd.Jaki poziom ,jakie duże grupy?Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe

 »

Programy do nauki języków