stronki

Temat przeniesiony do archwium.
Skorzystałam z Waszej rady i postanowiłam poszukać ofert rodzin w internecie, jednak trafiłam na niemiła niespodzianke- na większości po zalogowaniu okazuje się że trzeba płacić za tę usługę...;[
Mogłybyście podac mi znane przez was w stronki na których jest to w 100% bezpłatne?
Prosze o odpowiedź.
Z góry dzięki :)
ja wiem tylko o tej jednej na której jestem zarejestrowana:
www.aupair-world.net
nie wiem na jakich stronach bylas, ale te ktore ja znam - owszem pobieraja oplaty od operek, ale za... dodatkowe uslugi typu - ujawnienie namiarow na rodzinke.
Tak naprawde nie musisz placic nic i poczekac az rodzinka, ktora zainteresuje sie Twoja oferta (taka oferte przeciez sama tworzysz na stronie) zaplaci za to, zeby otrzymac namiary na Ciebie.

nie musisz przeciez wybierac opcji calkowitej i placic, wystarczy profil siebie, ktory sama tworzysz na stronie.

No i czekasz...
Ale - korzystajac z uslug agencji tez czekasz. I znam osoby, ktore czekaly baaaaaardzo dlugo!

Powodzenia!
Hej! Tak naprawdę jeśli nie zapłacisz to nie masz nic.Ja także chciałam spróbować przez internet ale jednak stawiam na profesjonalną i sprawdzoną agencję .Przynajmniej będę pewna że trafię do rodziny a nie np.do agencji towarzyskiej!!!!!Ofert rpdzin poszukujących au pairs jest multum ale takż samych zainteresowanych jest multum!!!!!!!!!!! Nie słuchaj rad żeby umieścić swoją ofertę i spokojnie czekać ,aż rodzinka się skontaktuje!!!!!!! Rodzinka umieszczająca swoje ogłoszenie wymaga aby to do niej się zgłaszano !!!!Życzę powodzenia . Pozrawiam!!!!!!!
czesc , jezeli interesuje cie wyjazd jako au -pair do stanow ( dwojka dzieci z $250 tyg.) to wejdz na strone www.bazarynka.com tzm jest pare ogłoszen bo sama z nich kiedys korzystalam ... jak sie chcesz skon. na e-maila [email]
czesc , jezeli interesuje cie wyjazd jako au -pair do stanow ( dwojka dzieci z $250 tyg.) to wejdz na strone www.bazarynka.com tzm jest pare ogłoszen bo sama z nich kiedys korzystalam ... jak sie chcesz skon. na e-maila [email]
czesc , jezeli interesuje cie wyjazd jako au -pair do stanow ( dwojka dzieci z $250 tyg.) to wejdz na strone www.bazarynka.com tzm jest pare ogłoszen bo sama z nich kiedys korzystalam ... jak sie chcesz skon. na e-maila [email]
a to co mi do glowy przychodzi w zwiazku z tym postem to "a gowno prawda!"
znalezc mozna swietne oferty, mozna sobie dowolnie negocjowac, ja juz odrzucilam 5ofert na przyszly rok bo mi sie zwalaly rodziny z mala kasa lub z duza iloscia dzieci. a to myslenie ze do agencji sie trafi... jaka ta Polska jest zasciankowa...
oczywiscie rodziny sie kontaktuja, jesli tylko czlowiek umie sie odpowiednio zareklamowac!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa