Lubie to forum, bo...

Temat przeniesiony do archwium.
- sa na nim: iwonabp, mg, amused_to_death aka labelle..., firenze, timi-timi (Tymek ze zlotu;) i inne fajne i ciekawe osoby.

- sa fajne i bardzo absorbujace dyskusje


a Wy?
A ja nie lubie tego forum;>
Dyskusje mnie niezdrowo emocjonuja i za duzo czasu spedzam na przegladaniu forum zamiast na innych sprawach.

No dobra, lubie je;) Bo klotliwa ze mnie baba, i zawsze sie milo z kims poklocic;)

Pzdr,
Kociamama.
ubóstwiam :)

ja jestem z czesci niemieckiej, tutaj dopiero zaczynam sie udzielac, ale te blizniacze wortale jezykowe maja wiele wspolnych cech, sa bardzo rozwijajace, nie tylko jezykowo :)
> i inne fajne i ciekawe osoby.

np. Mr Julek:)

lubię, bo przestałam czytać niektóre posty,
bo jest tu sporo sympatycznych osób (znacznie więcej niż wymienił Mr Julek) - kilka bardzo pomocnych osób pojawiło się ostatnio.
bo zawsze miło coś przeczytać i komuś czasami pomóc
o tak coraz wiecej tutaj sympatycznych osob, ostatnio jeszcze z tych, ktore pamietam: Krzysz, roberciq, pearl best, i wiecej nie pamietam.

szkoda tylko, ze tak malo nas bylo na zlocie, a osoby, ktore przychodzily tam czesto przez przypadek tam trafialy.

pzdr.
do grupy dodam jeszcze Igora
zdaje sie ze niag jest tu tez aktywna :) chwilowo jej nie ma, ale wroci :)
... bo oprocz wszystkich wspanialych forumowiczow moge sobie jeszcze podyskutowac na temat, ktory mnie bardzo interesuje - a mianowicie - anglistyki:) poza tym zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec o KULu czy tlumaczeniowce na UŚ :) czasem odpowiedziec na pare pytan!!!
pozdrawiam wszystkich a teraz spadam odebrac kuzyna z przedszkola:)

ps. a byl jakis zlot forum ang???? :)
Pewnie tylko dla Wtajemniczonych :>

A ja lubie to forum, bo lubie pomagac i rozmawiac (tyż po angielsku) :-)

pozdrawiam :)
>ps. a byl jakis zlot forum ang???? :)

czatowy:)))
trafiłam na niego przez przypadek, ale bardzo sympatycznie było
dyskusja niekoniecznie po angielsku, wlasciwie to wcale nie po angielsku bylo, ale bywalo o angielskim:)))
a ja jestem podatny na uzaleznienia wszelakie i moge kolejne do kolekcji dopisac.... I lubie tu byc bo czasami sie czegos naucze, a czasami powymadrzam:)
dzieki :) musze przyznac ze bardzo polubilem to forum i forumowiczow:)
"Lubie to forum, bo...", - jak moge lubic cos co zrobilo ze mnie osobe uzalezniona? Od czasu gdy poznalam to FORUM nie mam wolnosci. Nie jem normalnie ( bo mi szkoda czasu na gotowanie), nie czytam juz ksiazek ( bo nie mam czasu), nie spie prawie ( bo czekam jak rozwinie sie dyskusja na tak ciekawey temat jak -"unsplittable"). Jestem nerwowa, niecierpliwa, klotliwa. Sama bliskosc tych slow: "lubie"i "FORUM" doprowadza mnie do bialej goraczki. Wy nie pytajcie mnie czy lubie to Forum, Wy mi lepiej powiedzcie jak sie pozbyc tego uzaleznienia.
Pozdrawiam
nastepny zlocik - jesienny - wedlug obietnic juz w przygotowaniu. To znaczy, musze pogadac z paroma osobami, ktory dzien pasuje w pazdzierniku, zeby posiedziec przed kompem tak dlugo, jak ostatnio - do co najmniej 3 nad ranem.

p.s. Tymek pozdrawiam :)
dzieki Juluś, też Cie pozdrawiam. Wszystko się zgadza, siedzieliśmy do 3 nad ranem, potwierdzam. A na riplej zlotu zapraszam, na pewno będzie sympatycznie, nie ma innej możliwości.

3majcie się
Tymek, maila masz w Twojej skrzynce ode mnie :)

pzdr.
Juluś, Ty tam patrz swojej skrzynki, bo już dawno odpisałem :>
Tymus, nic nie mam - ale to normalka z o2. a cos fajnego napisales? :)

pzdr.
What ?! no to riplej! pooooszło! :)
i wciaz nic:/

czekam do rana, moze przyleci ze Slaska na Dolny Slask!

:)
to i ja sie zgłaszam na zlot.
dajcie znac :-)
Przeciez wyraznie masz napisane: "poooszlo", czyli nie leci a idzie piechota i przy ladnej pogodzie zajdzie za jakies dwa, trzy tygodnie.
Pozdrawiam
To bylo do mr Julka, tyle, ze zlazlo nizej.
Najlepsi na forum sa: Kasiul, Nappy, RitaSkita ( na razie jej nie ma, ale moze wroci), Lukar.
jednak sie zdziwisz, bo juz doszlo:>
Musi maratonczyk i nie bylo tloku na ulicach.
Pozdrawiam
ooo! tesknia za mna he he
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Au Pair