biuro au pair Koncepcja?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos slyszal o biurze KONCEPCJA??Chcialabym wyjechac pierwszyraz w charakterze operki i dzieczna bym byla za kzda informacje na temat tego biura, wuarygodnosc,opieke za granica,czas oczekiwania n znalezienie rodziny,zarobki u rodziny itd?Pozdrawiam
Chcialam jezcze dodaac, ze jeli ktos zna dobre, sprawiedliwe i sprawdzone biuro w okolicach Dolnego Slaska to bylabym wdzieczna za informaacje na ten temat:))))
No hej,
Wlasnie jestem w Anglii i wyjechalam wlasnie przez biuro Koncepcja, poza tym ze rodzina po mnie nie wyjechala na dworzec, poza tym ze okazalo sie ze maja 4 dzieci a nie 2 jak mi predzej mowiono i poza tym ze musialam na wlasna reke znalexc sobie druga rodzinke bo ta pierwsza mnie wyykorzystywala, to : Panie w biurze beda CIe zapewniac ,ze sie TOba zaopiekuja. Ale to nie prawda !!! Mi pomogla dziewczyna ,ktorej nigdy na oczy nie widzialam , ale przynajmniej pomogla skutecznie .Jej email [email]
au pair biura to wielka bzdura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja bylam z biura espa jest do D***
A ja wyjechalam z biura i obecnie jestem w Anglii u cudownej rodzinki ;) o ile host family i mieszknie z nia moze byc cudowne hhihihi
Pierwsza rodzinka byla do bani, ale biuro znalazlo mi druga bardzo syzbko wiec ja ,servis mojego biura au pair sobie chwale!!!
w razi epytanek moj email [email]
jezeli jestes zaintereesowana praca jako aupair juz teraz, to ja szukam zastepczyni. mam 3 dzieci, mieszkam zaraz kolo Cork. mam 2 sasiadki Polki a poza tym inne w okolicznych miejscowosciach. jezeli moglabys zaczac w marcu, napisz [email] Nie potrzebujesz zadnego biura w Polsce ktore sciaga tylko kase. wyjezdzajac przez kidzaupair w kazdym momencie mozesz zmienic rodzine. moge Ci gwarantowac ze wyjada po Ciebie na lotnisko, bede wyplacac pieniadze, a nawet jakies dodatkowe niespodzianki:)
Juz znalazlam rodzinke, o 20 wyruszam aale dzieki dziewczynki za propozycje:))) Pozdrowionka
no ja jade z KONCEPCJI i chce pogadac jacy oni naprawde sa odpisz prosz moje [gg]
Hej mam pytanie do kidzaupair? Czu prowadzisz biuro "au pair"" czy sa towyjazdy jakies bez umowne odpisz chce wyjechac ale boje sie zeby mnie nie zrobili w konia?? czekam moje gg podalam wczesniej ale na wszelki wypadek 2904935
Witajcie,
nie wiem jak się wyjeżdżało przez biuro Koncepcja w 2006 roku ale od 2 lat nie mogę złego zdania o tej firmie napisać ;-)
Polecam Panią Judytę jej nr [gg] - ona jest byłą au-pair z Anglii.

W biurze Koncepcja pracują dziewczyny po takich wyjazdach edukacyjnych:
znam również inną dziewczynę, która jest po wyjeździe: Magda jej nr [gg]

Ja również byłam au-pair w Niemczech a później w Anglii - bardzo polecam, wyjeżdżajcie bo warto - szczególnie jak się nie ma recepty na życie - praca i nauka za granicą pozwala odkryć szersze horyzonty nie tylko wiedzy ale i życia ;-)
Chciałabym jechać z "Koncepcji" jak o au-pair do Niemiec i chętnie porozmawiam z dziewczynami, które już jechały przez to biuro. To moje [gg] Pozdrawiam;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Programy do nauki języków