Jakie biuro au pair jest godne polecenia

Temat przeniesiony do archwium.
61-70 z 70
| następna
hej jesli chcesz jechac z biura to polecam au-pair anya z krk ii radze ci jechac na 3 miesiace na poczatek potem mozesz zostac i lepsza prace znalesc nawet jak nie bd znac nikogo z polski na poczatku to i tak poznasz aa oni juz ci pomoga
Czesc, ja mam bardzo przykra przygote z Koncepcja. Jakies kilka lat temu zarejestrowalam sie przez ich biuro i czekalam kilka miesiecy az ktoregos dnia zadzwonili do mnie mowiac, ze na nastepny dzien zadzwoni do mnie rodzina z Londynu, zeby mnie poznac. Czekalam caly dzien jak na szpilkach i nikt nie zadzwonil. Skontaktowalam sie z biurem i powiedziano mi, ze rodzina sie rozmyslila, ale caly czas szukaja. Czekalam kolejne kilka miesiecy, az w koncu postanowilam wyjechac na wlasna reke. Po 3 latach dostalam wezwanie do sadu, a poniewaz nie ma mnie w PL to wyroka zapadl na moja niekozysc i mam im zaplacic jakies pieniadze. Moze i bym zaplacila, ale to jest branie pieniedzy za nic. To oni nie wywiazali sie z umowy. Pomimo tego, ze wyjechalam do UK to mieli moj adres email i mogli sie skontaktowac z moimi rodzicami w PL, a oni podaliby im moj nr w UK. Tylko nikt z Koncepcji do mnie nie dzwonil. Ma moze ktoras z Was kopie tej umowy, ktora z nimi sie podpisuje, bo zamierzam isc z tym do sadu. Z gory dzieki za pomoc. Moj email [email]
Hej ja polecam biuro Happy AuPair. Ja wyjechałam i jestem zadowolona!
Ewelina a gdzie ty jestes? w jakim kraju?
Ewelinka19, tym razem ja przesledzilam twoja ostatnia wypowiedz. Pisalas (popoludniu) 27 lipca 2009, ze szukasz agencji. Następny post 3 dni pozniej, ze juz wyjechalas...
troche niewypal z ta reklama...
Czy kto byl u rodziny Waddington?
jestem chloapakiem, jako aupair w niemczech i trafilem na baardzo dobrych ludzi... przyklad? wlasne mieszkanie, duuze kieszonkowe itd. ale opiekuje sie czworka dzieci!
siema, jestem chloapakiem aupairem w niemczech, mam 23 lata i opiekuje sie czworka dzici, pojechalem przez agencje EUROPACARE 24 z siedziba w krakowie
Hej dziewczyny ja wybieram się jako au pair do UK z biura Happy AuPair, jak narazie nasz współpraca jest ok. Są jakieś dziewczyny, które wybierają się także z tą agencją?
hej, ja zastanawiam się nad złożeniem dokumentów do happy au pair, ale nie wiem czy są dobrzy. Z jaką angielską agencją współpracuje happy au pair?
Temat przeniesiony do archwium.
61-70 z 70
| następna