szukam ludzi z Leiden- Holandia

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,

Przeprowadzam sie wlasnie do Leiden (slicznie miasteczko kolo Hagi w Holandii) jesli ktos sie znajdzie w poblizu niech da mi znac, milo by bylo spotkac sie czasami!

email: [email]
tel. [tel]
No, jeśli Leiden to miasteczko to czym jest np. Lisse? A tak serio, długo będziesz w Leiden? Bo ja przyjeżdżam w pazdzierniku to mogłybysmy sie gdzieś umówić?
Hej,

Ja wlasnie w Leiden wynajelam dom, wiec troche tu zamierzam pomieszkac. Kiedy dokladnie przyjezdzasz? i dlugo zostaniesz?

pozdrawiam
Przyjeżdżam w pazdzierniku ok.20-tego. Będę mieszkać w Lisse, ale to bliziutko, poza tym rodzinka daje mi pojazd, więc jeszcze lepiej. Leiden znam prawie jak własną kieszeń, bo już tam kiedyś byłam . Jak dobrze pójdzie, to zostanę dłuuuugo. Mój mail [email] Dag!
hey ja zkumplem jestesmy teraz w Hadze .Mozna wyjsc na piwko,czemu nie...rn[gg] Pozdrawiam
Hej, to napisz jak juz tu bedziesz, fajnie ze juz jakos znasz miasto bo jeszcze nie za bardzo. Moge zapytac co bedziesz robila?
Będę operkować! I mam nadzieję duuuuużo się bawić, a Leiden jest dużym miastem, ale nie można się tam zgubić.
narazie jeszcze przez ten tydzien jestem zajeta malowaniem mojego mieszkanka i przeprowadzka ale za to w przyszlym tygodniu bede miala wiecej czasu na wypad. wiec mam nadzieje do szybkiego zobaczenia.
To juz przygotowujesz sie do przyjazdu...
hej. o rany, tyle sie ostatnio zadziało, że nawet nie zaglądałam tutaj. Niestety ze względów osobistych musiałam przełożyć mój wyjazd do NL, no i pojadę gdzieś dopiero koło lutego '07. Oczywiście szukanie pracy muszę zaczynać od początku. Jednak na pewno będzie to Holandia i okolice Leiden - Hagi (mam nadzieję,że się uda). Madalifie, będziesz tam jeszcze wtedy?
ohhh, no to mnie rozczarowalas, juz myslalam ze sie gdzies wybierzemy na drinka no ale coz ja tu jak narazie pozostane wiec w lutym tez bede, jakby cos pisz na maila albo ja sie tez odezwe... powodzenia
Ja też baaaardzo chciałabym jechać już, ale.... Tęsknie za Holandią, Leiden jest super, jeszcze wybierzemy się gdzieś razem. Czy In Casa jeszcze istnieje?
a powiedz mi co to takiego, domyslam sie ze jakis klub chyba. ale wiesz ja jeszcze tutaj nie odkrylam tak wiele, wiec jesli mozesz to daj cynk gdzie tu sa fajne knajpki czy kluby gdzie mozna wyskoczyc
In Casa to właśnie taki klub w centrum Leiden niedaleko Centraal Station i tego wielkiego wiatraka. Chyba największy w tym mieście. No i właśnie nie wiem czy jeszcze egzystuje, bo fajne imprezy robili, w której części Leiden mieszkasz? Napisz do mnie maila albo podaj mi swojego, zaczęłam już szukać jakiejś roboty od stycznia i na pewno się tam zjawię.
Ależ jestem tępa, przecież Ty już podałaś namiary, ooops!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe