ZastÄ…pie au-pair najlepiej w Szkocjii...

Temat przeniesiony do archwium.
Hej wszystkim.
Chętnie zastąpie jakąś au-pair na 1 do 3 miesięcy. Może ktoś chce spędzić święta w PL albo z jakiś innych powodów wziąść sobie miesiąc wolnego? Mam 26 lat opiekowałam się już dziećmi (3 i 8 lat) mam referencje i chętnie wyjechałabym jako opiekunka najlepiej od połowy listopada tego roku na okres 1-3 m-cy więc jeśli ktoś jest zainteresowany albo słyszał że może ktoś szuka opiekunki na taki krótki okres to odezwijcie się. Najchętniej wyjechałabym do Szkocji ale może być dowolne miejsce w UK. Z góry dziękuje. Moj mail [email]
hej! byc moze ja bede miala dla Ciebie propozycje,ale to w Irlandii Polnocnej.Jestem operka i znam rodzinke ktora szuka au pair tylko ze oni wola na dluzej a poza tym chca dziewczyne z doswiadczeniem w opiece nad niemowlakami.nie wiem czy takie posiadasz,jak cos to odezwij sie na maila [email]
Witam.
Chciałabym od stycznia-lutego jechać do Szkocji a ściślej mówiąc do Edinburgha jako au pair. Jesli ktos w tym terminie konczy pobyt u rodziny a ta nadal potrzebowałaby au pair to chetnie zastąpie. Mam 25 lat i co prada mój angielski jest w trakcie nauki ale pilnowałam już wiele dzieci w Polsce (najmłodsze pół roczku a najstarsze 7 late), więc posiadam doświadczenie w tej dziedzinie, mam również referencje. Jeśli ktoś miałby dla mnie propozycje odnośnie wIw zapytania to zostawiam mail [email]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia