Wyjazd przez biuro, czy na wlasna reke???

Temat przeniesiony do archwium.
Jechał ktos może jako au pair przez jakiekolwiek biuro posredniczace?? nie wiem co jest lepsze, biuro czy wyjazd na wlasna reke? zarejestrowalam sie na www.aupair-world.net korzystal ktos? Moze ktos mi napisze jak znalesc odpowiednia rodzinke? z gory bardzo dziekuje za odp! Pozdrawiam
Hejka! Jest cos takiego jak wyszukiwarka, ten temat przewijał sie juz pare razy ;)
hmm... szkoda tylko ze nie moglam znalesc... za duzo tu tych tematow ;)
ja znalazlam rodzinke wlasnie przez ta strone. Jestem teraz w Dublinie. Rodzinka jest super, mieszkam nie w domku, ale w willi ;p Nigdy nie zaplacilabym agencji posredniczacej, bo jaki to ma sens? Agencja wybiera Ci kilka rodzin, ktore pasuja do Twojego profilu i tyle, nie mozesz marudzic, bo powiedza Ci spadaj i tyle... a na stronkach w necie mozesz przebierac i przebierac. Jesli sie boisz mozesz meilowac dlugo z dana rodzina, wypytywac o wszystko, prosic zeby zadzownili. Sprawdzic adres, telefon czy w ogole istnieje ;P Poza tym wiecej odwagi :) Nie kazdy czlowiek siedzacy przed komputerem to morderca i gwalciciel ;p no ale zawsze trzeba miec dystans i uwazac na siebie. biezmy zycie w swojej rece :P Nikt nam nie pomoze, agencja istnieja po to zeby robic na tym kase... 800 zl to wcale nie malo za posrednictwo... +bilet+ciuchy na wyjazd i inne rzeczy - wychodzi bardzo duzo - kolo 2000 zl...Jestem aupair, ale nie wiem czy bede nia jeszcze dlugo... zastanawiam sie nad inna praca, bo bedac aupair nie stac mnie praktycznie na nic :P :P :P a cenie sobie wygode i luksus.. Aupair to tylko start, szkolenie jezyka a pozniej out... oczywiscie wszystko trzeba zalatwic kulturalnie, bez uciekania :) Gadka szmatka z host family i jazda na swoje :P Pisze juz nie na temt - wiem, ale samotnoscna obczyznie doskwiera... a wygadac sie trzeba :P Pappapa :)))
Hej!Ja tez znalazlam rodzinke w UK przez ta strone.Przyjechalam do nich w niedziele,jest poprostu swietnie.Jezeli chcialabys to moge udzielic Ci wiecej informacji.Moj e-mail [email] odp. dopiero po 20 czasu polskiego)
Hej! ja tez uwazam ze biuro tylko zdziera kase... ale sie tez zastanawiam czy sama sobie potrafie lepiej zorganzowac taki wyjazd. Dzieki za odp ! :) Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.