pytanie o agencje

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, czy ktos, cos slyszal o agencji dla aupairek aupairpoland? I jakie macie doswiadczenia z agencja Koncepcja? Z gory dzieki za info. Pozdrawiam
NIE POLECAM TEGO BIURA. Bierze kase tylko za podanie twojego numeru tel do innych agencji!!! Lepiej zaloz swoj profil na www.aupairworld.net
NIE POLECAM TEGO BIURA. Bierze kase tylko za podanie twojego numeru tel do innych agencji!!! Lepiej zaloz swoj profil na www.aupairworld.net
hm można się zalogować na powyższej stronie chociaż ja akurat się tak bałam jechać bezpośrednio do rodziny bo w rzeczywistości nie wiadomo do kogo się jedzie. Wolałam wyjechać za pośrednictwem biura - co prawda to było biuro AU Pair Koncepcja - i wyjechałam dzięki nim 2 razy - i zawiedziona nie jestem.
Lepiej wybrać biuro to lub inne (chociaż osobiście to polecam, ze swojego polecenia ;-)
Rodziny goszczące również obowiązuje umowa - są one wtedy sprawdzone przez agencje i nie ma takiej sytuacji, że człowiek jedzie w ciemno - to odradzam.
Agencje au pair istnieją po to, by przyszła opiekunka czuła się bezpiecznie, miała oparcie w opiekunie, gdyby się coś działo, rodzina nie było ok wobec Ciebie wtedy (przykładowo biuro au pair Koncepcja pozwala na zmianę rodziny do 3 razy.. - ale to bardzo sporadyczne bo jak wypełnicie dobrze dokumenty aplikacyjne to zadaniem biura jest dobranie odpowiedniej rodziny dla Was,
pozdrawiam Ania(była opiekunka z Niemiec i Anglii) [email]

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nauka języka