Gawo i Prowork???

Temat przeniesiony do archwium.
Słuchajcie dziewczyny au-pair!Czy gawo w Gdyni i gawo i prowork to to samo?????Bo gawo ma też osobną stronę.Dzięki za odpowiedz.Pozdrawiam!!!
Gawo i prowork to 2 rozne firmy. Jedna z gdyni a 2-ga z wa-wy. Jestem au pair w UK - wyjechalam przez gawo i jestem bardzo zadowolona z biura. Na miejscu poznalam sporo dziewczyn au pair wsrod ktorych gawo ma b.dobra opinie a te ktore jechaly przez prowork nie sa zadowolone z biura. Wiec jesli wybierasz sie na au pair to zdecyduj sie na gawo. A z ta strona to sprawdzilam i faktycznie maja nowa: www.gawo.pl
Też polecam GAWO z Gdyni , aczkolwiek wyjeżdżam dopiero za 5 dni i nie mogę na chwilę obecną powiedzieć jak będzie po tej 2 stronie, ale ta firma jest jedyną którą bym poleciła .... rzetelna, najmniej skarg, wiele pozytywnych opinii, wszystko bylo czyste i jasne etc. wiele dziewczyn chwali sobie właśnie to biuro ! ;)
POLECAM! dokumenty pierwsza klasa-ponadto konsultanci pomocni i kompetentni, zalezy im na kliencie. Bez wahania ponownie wybralabym to biuro.
Wyjechalam do Anglii jako au pair z Gawo rok temu. Bylam bardzo zadowolona z biura - bardzo mila obsluga. Mieli ze mna kontakt przez caly moj pobyt u rodziny. Biuro mialo dobra opinie wsrod operek - jesli ktoras miala jakis problem byli niezawodni. Polecam z czystym sumieniem i gratuluje im nowej slicznej strony - az kusi by znow wyjechac:)
tylko i wylącznie GAWO ! dzisiaj pozytywnie mnie zaskoczyli ... i kolejny duzy plus ode mnie dla nich :) dostałam b. milego maila od agencji, zyczyli powodzenia, dodawali otuchy, podali rozne przydatne stronki ... klasa :D chyba daleko szukac takiego biura. A na koniec tak ślicznie podziekowali za to że skorzystałam wlaśnbie GAWO
Wszystko prawda! Z biura bylam bardzo zadowolona. Byli pomocni i generalnie sie starali. Zmienialam rodzine w trakcie pobytu i Gawo stanelo na wysokosci zadania by wszystko sprawnie zalatwic. U mnie maja 5+ :)
hmmm, wyglada mi to na nieuczciwa konkurencje, bo ja korzystałam z Prowork i wiem, ze oni po prostu daja operce zarezerwowany bilet jeszcze przed wyjazdem do Anglii, wiec nie ma opcji że zwroca kasę albo nie. Jestem z nimi ciagle w kontakcie, są w porządku.
wydaje mi się, że jednak obie firmy mają ze sobą coś wspólnego, skoro operują tym samym znakiem graficznym. to chyba połączenie dwóch, hm? i oferta au pair z gawo prowork jest jakaś bardziej szczegółowa
właśnie, o co chodzi z tym niezwraceniem za bilet, skoro przecież mają dawać od razu bilet?
Witam!
Chce wyjechać do Norwegii jak au pair,które sprawdzone przez Was biuro pośrednictwa au pair polecacie najbardziej??.Proszę o odpowiedź.
Hej! A orientujecie się, jak jest z firmą Kangiel z Kielc? Ktoś korzytał z ich usług?
Hej !
Mieszkam w Norwegii (Trondheim) mam 2-letniego synka i szukam dla niego au-pair na rok od ok. sierpnia 2009. Maz jest Norwegiem, jesli zalezy ci na jezyku. Jesli jestes zainteresowana to napisz: [email]
Witajcie.TAk chwalicie te biuro GAWO ze sama mam ochote wyjechac za ich posrednictwem.A mam takie pytanie duzo biorą pieniązków za znalezienie pracy? moj nr [gg] . piszcie . czekam
nie wiem jak to jest z agencją gawo, ale w tamtym roku wyjechałam na wakacje do Anglii za pośrednictwem biura prowork. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, niekompetentna i niedoinformowana obsługa. Dziewczyny, które tam pracowały sprawiał wrażenie, że robią komukolwiek łaskę, że pozwalają skorzystać ze swoich usług. Jak już wyjechałam to nikt ani razu się ze mną nie skontaktował, nie spr czy wszystko w porządku. W ogóle to obiecywali jakieś kursy w Polsce, więcej się nie nabiorę i innym też nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto.
dziewczyny a nie orientujecie sie czy ta agencja Gawo jest w stanie zorganizowac wyjazd dla pary??
moja kolezanka tez jechala z takiego biura i strasznie niezadowolona byla... dziewczyne czemu nie poszukacie w necie! tak naprawde to takie samo ryzyko, agencja i tak wam nie pomoze bo oni zbijaja kase i w sumie to maja nas gdzies! (to moje zdanie) ja tam zawsze polecam stronki z nata: www.aupair-world.net, www.greataupair.com, www.aupair4you.eu, www.easyaupair.com....
Hej!
Ja sie z Tobą nie zgadzam! Wyjechałam przez Biuro Happy AuPair i jak miałam problem z rodzinką to szybko go rozwiązali. Nie wyjechałabym bez pewności, że mam jakąś opiekę i w razie problemu nie jestem sama..
Jak jesteście lub będziecie w okolicach Reading piszcie, chętnie poznam inne au pair!!
Hej ja też wyjechałam z Happy AuPair. Całkiem dobre! posiadam opiekę 24h i faktycznie tak jest:) Pozdrawiam operki z Londynu :-)
Hej! Ja wyjezdzalam z gawo i nie mialam zadnych zastrzezen, caly czas bardzo mili i zaangazowani. Podczas pobytu zmienialam rodzine i naprawde pomogli mi zalatwic to szybko i sprawnie, nie starali sie na sile mnie zatrzymywac u pierwszej rodziny. Jak dla mnie wyjazd za posrednictwem agencji jest po prostu bardziej bezpieczny, jak cos jest nie tak to po prostu zglaszasz a potem to juz oni sie martwia zeby znalezc szybko inna rodzine. Teraz mysle o wyjezdzie do stanow i na pewno nie wybiore innej agencji.
Masz racje, ja wyjechalam z prowork z warszawy, dzialo sie nie najlepiej w angielskie rodzinie, kiedy probowalam sie znimi skontaktowac, panie bardzo nie mile, w ogole nie chcialy mnie sluchac, co mam do powiedzenia, tylko ze maja nawal pracy i ogolnie, musze czekac. szkoda gadac nie polecam, nie bede sie rozpisywac bo to i tak nie ma sensu. przed wyjazdem wszystko ok, potem kicha.
jak to jest w agencji PROWORK mogłabym zdobyć doświadczenie w pilnowaniu dziecka kogoś z rodziny? a jeśli chodzi o Gawo to co to jest ten ORIENTATION PROJECT w P. jest on konieczny?
Nie wiem jak jest w Prowork, ale w Gawo na pewno można zdobyć to doświadczenie u kogoś z rodziny. Nawet jak rozmawiałam z babeczką tam pracującą i brakowało mi jednych referencji to właśnie poradziła abym zdobyła je u kogoś z rodziny.

Co do orientation project to wiem na pewno, że w obu agencjach trzeba go zrobić i to nawet nie zależy od nich, tylko od tego, że obie agencje współpracują z tą samą agencją w USA - Au Pair Care, ale tym to sie martwisz jak juz masz rodzine, bo ten projekt zabierasz ze sobą na szkolenie do Stanów. Polska agencja obrabia Twoje dokumenty tu w Polsce, tłumaczy je, sprawdza, itp... ale ogólne zasady ustala własnie Au Pair Care.
Witam wszystkich! Ja jechałam z GAWO, byłam rok w USA. Jak coś jestem dostępna na [gg] .
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2007

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie