Au Pair in America

Temat przeniesiony do archwium.
Hej mam zamiar wyjechac na jako Au-pair do Stanów...mysle o październiku -listopadzie 2008. Zastanawiam sie tylko jaką agencje wybrac...www.aupair.aifs.pl czy Prowork...moze ktos tez sie wybiera w tym terminie i przez te agencje? Pozdrawiam Kinia
[email]
[gg]
hej. ja lecę 14 lipca z Gawo (Prowork)sa super, wszystko dokładnie opowiedzą, wyjaśnia. Rozmawiałam z dziewczynami które były już w stanach lub są w trakcie programu i tez zawsze moga liczyć na pomoc, zarówno biura w polsce jaki i zagranicznego. Zwróć uwagę na koszty.... najlepsza ofertę ma własnie Gawo/prowork... wiem ze w APiA jest promocja że nie płaci się nic ale musisz zapłacić za rozszerzone ubezpieczenie (chyba że zaryzykujesz) a ono kosztuje... kupe kasy, a Gawo/prowork ma je w cenie programu.Pozatym myślę ze Gawo/Prowork (APC) ma fajniejsza baze rodzin. To moje spostrzeżenia bo miałam przyjemność współpracowac z obydwiem agencjami, ale rewelacyjną rodzinkę znalazłam z Gawo więc ich polecam :)
hej dzieki za opinie a moze, no wlasnie ze wzgledu na tez te promocje i w prowork i APiA, jestem zainteresowana tym wyjazdem, w prowork program za 300 zl dla kolezanek do 1 czerwca, moze ktos tez chcialby sie zglosic razem ze mna do tego dnia? pozdrawiam
Moze ja. Mam tylko jedno pytanie. Czy posiadanie prawka jest niezbedne? Ja niestety go nie mam :(
ja chce sie zdecydowac na wyjazd przez agencje Gawo z Gdynii, (nie Gawo/Prowork z Warszawy), ale tu sie okazuje ze chyba Pani Magda z tej agencji, dzieki ktorej są wszyscy tacy zadowoleni, wlasnie odchodzi...;(
kinia... agencja Gawo nie słynie tylko dzięki Pani Magdzie... większość dziewczyn prowadziła własnie ona więc dlatego pada jej imie :) popytaj sie innych dziewczyn które wyjechały z Gawo ale gdzies w Europie, te dziewczyny prowadzi juz inna osoba i obecne i przeszłe au pair sa bardzo zadowolone :) ja jade z gawo i powiem szczerze że mogło byc lepiej... pewnie że troszke szkoda, bo "prowadziła" mnie od początku, ale jak w każdej agencji znajdzie się ktos kto jest godny zaufania :) Gawo na pewno znajdzie taka osobę ... chociaz miło by było usłyszeć że pani Magda jednak zostaje ...
by the way .... lece za 55 dni :))
mysle ze posiadanie prawa jazdy nie jest niezbedne chociaz bardzo pomocne...ale wszystko i tak bedzie zalezec od rodziny ktora znajdziesz i czy oni beda potrzebowali kogos z prawem jazdy...ja nadal szukam kogos kto sie zglosi ze mna razem do programu w ramach tej promocji...;p pozdrawiam
a dokad lecisz?? moze odezwij sie do mnie na [gg] pozdrawiam ;)
czy ktos jest zdecydowany na wyjazd przez prowork? chodzi o ta promocje dla min 2 osob...nadal szukam dziewczyny;p
czesc' ja polecam cultural care. maja rodziny w calych stanach i oplaty sa calkiem sensowne.
pozdrawiam,kasia
cześć,
ja lecę koniec lipca-początek sierpnia z AuPair in America.
może któraś też wybiera się w tym terminie?
acha, mam pytanie. jak myślicie, lepiej lecieć z Wa-wy czy z Berlina? mam bliżej do Berlina i to o wiele bliżej... ale boję się, że nikt wtedy nie będzie ze mną leciał. ponoć obsługa też lepsza... wiadomo - to nie LOT ;] (podobno okropna jakość usług).
z góry dzięki za odp.
pozdrawiam.
p.s. mój mail w razie czego: [email]
ja jednak wybralam proworka i chyba polece 20 pazdziernika najprawdopodobniej z warszawy moze ktos sie wybiera w tym terminie pozdrawiam
polecam Cultural Care Au Pair, bylam z nimi i polecam. Niesamowicie duza baza sprawdzonych rodzin w calych Stanach. Mozliwosc wyboru miejsca gdzie chcecie leciec... Profesjinalnie i szybko, aktualnie nie ma nawet oplaty programowej, wiec chyba sensownie i milo :)

pozdrawiam wszystkie au pair
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie