błagam o pomoc w tłumaczeniu :))

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Droga Suzan...
Cześć. Chciałam Ci powiedzieć, że byłam na cudownej wycieczce, na wakacjach. Już ci wszystko opowiadam... Cała wycieczka polegała na wystawie, o jednej sławnej osobie. Zgadnij o kim! To było o Ariane Grande
Bardzo to wszystko mi się spodobało! A to dlatego, że Ariana jest słynną piosenkarką i aktorką, którą bardzo lubię. Interesuję się tą osobą.
Zafascynowało mnie to bardzo w momencie gdy pokazywali wiele obrazów, na których ona była. Były piękne! Było ukazane jak ona śpiewa, tańczy, lub zwyczajnie pozuje do tych obrazów. Wszystko było tak zorganizowane, że wywołało to na mnie wielkie wrażenie. Chciałabym jeszcze raz tam pojechać, ale tym razem z tobą i wszystko ci pokazać. Na pewno ci się spodoba.
A teraz muszę kończyć.
Twoja koleżanka Ala
wklej samodzielnie tlumaczenie, moze ktos sprawdzi.

« 

Pomoc językowa

 »

Brak wkładu własnego