Mam do napisania list!kto mi pomoże???

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Mam do napisania list!mój angileski..szkoda słów....nigdy jeszcze nie pisałam listu (takiego)i nie mam zielonego pojecia jak sie do tego zabrac!!Pozówzcie prosze!!!!
tekst zad:
starsza sie o przyjęcie na studia w jednym z brytujskich lub amerykańskich uniwersytetów. Npisz list, który prześlesz na wybraną uczelnie.
-poinformuj, skąd dowiedziałaś się o tej uczelnij i jakim kierunkiem jesteś zainteresowana
-zaprezentuj sie jakos odpowiednij kandydat i wymien przynajmniej jedno swoje osiągnięcie
-poinformuj, od jak dawna uczysz sie angielskiego i jaki jest twój poziom zaawansowania
-podaj dawa argumenty uzasadniające twój wybór uczelni za granicą.

Oczywiście w liscie nie wspominamy o tym ze nie umiem anglika....mój poziom zaawansowania jest bardzo wysoki:)))i własnie dlatego wybieram ta szkołe:P

Prosze niech mi ktoś pomoże!!!to maja byc proste zdania!(i od 120 do 150słów)
czegos tu nie rozumiem-
mój angileski..szkoda słów / mój poziom zaawansowania jest bardzo wysoki
jak niemasz 'zielonego pojecia jak to zrobic' (twoje slowa) - to kto uwierzy, ze to sama napisalas.
Nie umiem angielskiego....próbowałam to napisac..cos zaczełam ale nie moge sobie z tym poradzic!aaa to co pisałam z tym wysokim poziomem to chodziło o to ze np tak ma być w liście...ze nie wspominamy o tym ze nie umiem angielskiego....!
a jak bedzie w torbie(w środku torby)znajdują sie....?
There are ..................... in (inside) the bag.
dzieki:)

nioo prosze niech mi ktos pomoze z tym listem!!!!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia